پایگاه خبری قوچان ، اخبار قوچان قوچان

قوچان,اخبار شهر قوچان و شهرداری قوچان


بازدید مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور از قوچان

قوچانی / به نقل از روابط عمومی فرمانداری قوچان ، سعید جلالی مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور با همراهی جمعی از مدیران استانی با حضور در شهرستان قوچان ضمن دیدار با فرماندار از دهستان دوغایی به‌مرکزیت روستای آلماجق و دهستان قوچان عتیق به‌مرکزیت شهرکهنه بازدید کردند.

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور در سفر یک‌روزه خود به قوچان گفت : پیرو سفرهای تقسیماتی که در سطح کشور داشته‌ایم و برخی از مواردی که مورد انتظار حاکمیت است ، برای شنیدن سخنان مردم و دیدن مشکلات احتمالی در حوزه تقسیمات کشوری و بازنگری و بازاندیشی و همچنین مطالبه مردم قوچان به‌این شهرستان سفر کرده‌ایم .

وی با بیان این مطلب که چند نقطه روستایی و شهری قوچان در این سفر مورد بازدید قرار گرفت ؛ خاطرنشان کرد : تصور بر این است که در برخی از مواقع شرایط قانونی می‌تواند منطبق باشد ، اگر شرایط منطبق باشد طبق ضوابط قانونی اقدام می‌کنیم.

فرماندار قوچان نیز در حاشیه این بازدید بیان کرد : در راستای مطالبات مردمی که دریکی دو سال گذشته جمع‌بندی شده است و پیگیری‌های اخیر مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور بازدیدی از این شهرستان انجام داد .

علیرضا قامتی ادامه داد : در این سفر از دو دهستان دوغایی به‌مرکزیت آلماجق و دهستان قوچان عتیق به‌مرکزیت شهرکهنه بازدید به‌عمل آمد و بر اساس تجمیع گزارش‌ها و مستندات موجود وضعیت شهرستان باید در بخشی از قسمت‌ها و در حوزه جمعیتی تجدیدنظرهای حداقلی انجام شود.

وی یادآور شد : طبق برآورد انجام‌ شده نقطه نظرات مثبت ارزیابی شد و انتظار داریم در اولین جلسات کارشناسی این ارزیابی به‌دولت شاهد ارتقاها در بخشی از نقاط شهرستان و پاسخگویی مطالبات مردمی باشیم

نظرات خود را در مورد احتمال شهر شدن این دو روستا برای ما ارسال کنید .

خبر : فارس

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
جالب انگیز ها