پایگاه خبری قوچان ، اخبار قوچان قوچان

قوچان,اخبار شهر قوچان و شهرداری قوچان


زمان بارگزاری این صفحه: 8:56 PM UTC

کشف ۱۴۳ کیلو گرم مواد مخدر در قوچان

قوچانی / به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان ، علیرضا قامتی فرماندار شهرستان قوچان در بازدید از فرماندهی انتظامی قوچان در جمع خبرنگارارن گفت : اقدام خردانه و شایسته نیروی انتظامی در چهارچوب برنامه های از پیش تعیین شده شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان و تعامل و همکاری دستگاه قضا و نیروی انتظامی و در عملیاتی هماهنگ باعث شد مقدار ۱۴۳ کیلوگرم تریاک در سه مرحله عملیات کشف و ضبط شود.
وی با اشاره به اینکه این مقدار مواد مخدر در شهرستان موجب فروپاشی خانواده های زیادی میشد ، افزود : اقدامات انجام شده در زمینه کشف این مقدار مواد مخدر شهرستان حاصل ۲ ماه کار نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی قضایی شهرستان است .
فرماندار قوچان با بیان اینکه چنین اقدامات و کشف این مقدار از مواد مخدر در شهرستان نشان از توانایی بالای نیروی انتظامی است ، گفت : نیروی انتظامی هم در جنگ تحمیلی و هم در بعد از دوران جنگ در حوزه امنیت بسیار خوب درخشیدند .
وی با اشاره به کاهش ۲۱ درصدی آمار جرائم در قوچان گفت : در حوزه های پیشگیری و مقابله و بازتوانی معتادین به مواد مخدر در هفته گذشته همایش ملی یهبودیافتگان روستایی در قوچان برگزار شد که ۳۰۰ نفر بهبودیافتگان روستایی در این مراسم شرکت داشتند .

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،
جالب انگیز ها