پایگاه خبری قوچان ، اخبار قوچان قوچان

قوچان,اخبار شهر قوچان و شهرداری قوچان


در هفته دولت ۱۱ پروژه در قوچان به بهره‌برداری رسید

قوچانی / همزمان با آخرین روز هفته دولت ، ظهر امروز ۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۳۸۹ میلیون تومان با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.
ساختمان اداری شورای اسلامی شهر قوچان با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان و خوابگاه دانشجویی دانشگاه مهندسی فناوری‌های نوین با زیربنای یک‌هزار و ۵۰۰ مترمربع در چهار طبقه با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال جزء پروژه‌های شهری افتتاح شده در آخرین روز از هفته دولت در این شهرستان بود.
پروژه بوستان خانوادگی در روستای شهرکهنه در زمینی به مساحت یک‌هزار و ۳۰۰ مترمربع با هزینه ۸۰ میلیون تومان، گلخانه سبزیجات در شهرکهنه با اعتبار ۶۴۷ میلیون تومان در مساحت ۳ هزار مترمربع ، آسفالت راه روستایی دربندی به اورته چشمه به طول هشت کیلومتر و محور سد تبارک به طول ۴٫۵ کیلومتر با اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌های قوچان بود.
همچنین علاوه بر کلنگ‌زنی عملیات گازرسانی به روستاهای منطقه داغیان ، قره شاهوردی و جعفرآباد با اعتبار ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ، پروژه‌های دیگری همچون ساختمان دهیاری روستاهای دیزاوند و قاسم‌آباد به همراه ساختمان آتش‌نشانی علی‌آباد با اعتبار ۱۰۸ میلیون تومان نیز به بهره‌برداری رسید.

خبر : فارس

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،
جالب انگیز ها