پایگاه خبری قوچان ، اخبار قوچان قوچان

قوچان,اخبار شهر قوچان و شهرداری قوچان


اجرای پروژه گازرسانی به ۲ هزار خانوار روستاهای قوچان

قوچانی / علیرضا قامتی در جمع شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی قوچان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد : گزارش شاخص شهرستان از استان بالاتر بوده و موضوع گازرسانی به روستاهای منطقه داغیان که در مجاورت این روستاها، روستاهای خراسان شمالی گازرسانی شده بودند.
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های سال گذشته گازرسانی به این محدوده روستایی بوده ، گفت : عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به ۱۸ روستای قوچان با پوشش قراردادن حدود ۲ هزار خانوار روستایی تا هفته آینده آغاز می‌شود .
رئیس شورای اداری قوچان با اشاره به این موضوع که ۱۳۰ روستا در این شهرستان واجد شرایط گازرسانی هستند ، تصریح کرد : سال گذشته نیز ۲۰ روستا در این شهرستان گازرسانی شد که نشان از تلاش دولت برای توجه به محیط‌های روستایی دارد .
وی بیان کرد : برای اجرای پروسه گازرسانی باید دستگاه‌ها تعامل و وحدت رویه داشته و پیمانکار پروژه گازرسانی به این دو محور روستایی انتخاب که امیدواریم در نخستین فرصت شاهد اجرایی شدن باشیم.
فرماندار قوچان اجرای دوربرگردان برای محور داغیان را یکی از درخواست‌های مکرر روستائیان دانست و یادآور شد : سیاست‌ها در حوزه آزادراه‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی با یکدیگر متفاوت بوده اما علیرغم محدودیت‌ها موافقت انجام دوربرگردان برای روستاهای این محور صورت گرفته است.
وی تأکید کرد : امسال در حوزه پروژه‌ها ۱۰ درصد اعتبارات در سراسر کشور کاهش پیدا کرده اما در این شهرستان شاهد افزایش اعتبارات هستیم.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،
جالب انگیز ها