پایگاه خبری قوچان ، اخبار قوچان قوچان

قوچان,اخبار شهر قوچان و شهرداری قوچان


زمان بارگزاری این صفحه: 7:09 PM UTC

احداث بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی در قوچان

قوچانی / اسماعیل حیدری آزاد گفت : با توجه به نیاز شهرستان قوچان و فرسوده بودن ساختمان بیمارستان شهداء و  با هدف گسترش و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی ، بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی بزودی در این شهرستان احداث می شود.

وی ادامه داد : این فرمانداری در سفر هیات محترم دولت به قوچان خواستار احداث بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی شد که خوشبختانه رئیس جمهور با این درخواست موافقت کرد و موضوع  به وزارت بهداشت و درمان ارجاع شد.

وی افزود : با پیگیری های انجام شده ، دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز مشخصات زمین مورد نیاز بیمارستان و سایر اقدامات شهرستان را در این رابطه استعلام کرد ، که بعد از بازدید هیات اعزامی دانشگاه ، زمین پیش بینی شده مورد تایید کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.

وی افزود : همچنین مدیر کل دفتر منابع فیزیکی و مجری طرح های عمرانی و رئیس مرکز توسعه شبکه و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با احداث بیمارستان جدید ۱۲۸ تختخوابی موافقت کردند و فرمانداری نیز درخواست زمین مذکور را از آستان قدس رضوی برای شروع احداث بیمارستان کرده است.

وی با تقدیر از حمایتها و پیگیریهای نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی افزود : پس از تملک زمین و معرفی به وزارت مذکور اقدامات ساخت بیمارستان جدید ۱۲۸ تختخوابی قوچان آغاز خواهد شد .

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۵ نظر یا دیدگاه برای “احداث بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی در قوچان”

 1. Vote -1 Vote +1منتقد
  نوشته است:

  آقا فرماندار تاحالا که به حرفات زیاد عمل نکردی ولی خدا کنه این بشه
  رضا قوچان نژادو که نیاوردی وبه خیلی از قولات وفا نکردی
  اینو هم احداث نکنی خودم بهت مقام نمونه کشوری میدم البته تو بدقولی

 2. Vote -1 Vote +1علی بدری
  نوشته است:

  سلام و احترام :برادر من فرماندار مصوبات مربوطه را گرفته ولی اجرای یک طرح عظیمی مانند بیمارستان زمان بر خواهد بود. مهم اینه که آقایون فهمیدند که قوچان نیاز به یه بیمارستان جدید دارد.واین هم با تلاشهای فرمانداری صورت گرفته و زمین هم معرفی شده و تیمی هم از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مشهد آمدند و زمین های معرفی شده را دیدند. ضمنا ما در داخل شهر زمین دولتی نداریم. یا باید خیرین اهدا میکردند یا شهرداری. و یا اینکه چند هکتار خریداری بشود. که الحمدلله با پیگیریها این مهم در حال حل شدن میباشد. بسیاری از طرحها و پروژه ها ی اعلامی فرماندار ممکنه که در زمان فرماندار دیگری احداث و یا افتتاح بشه. ولی باید بدونیم ابشون پیگیری کردند و مصوب کردند که دیر یا زود باید اجرایی بشود.

 3. Vote -1 Vote +1علی بدری
  نوشته است:

  در مورد رضا قوچان نژاد هم فرماندار رسما دعوت کردند.که عین دعوتنامه تو سایت فرمانداری هست.. دعوتنامه هم فرستادند ولی ایشان اولا مدعی هستند مشهدی هستند نه قوچانی در ثانی قول دادند در اولین فرصت با توجه به دعوت فرماندار و مردم به قوچان بیایند. میتوانید این موضوع را از جواد راد بپرسید. ضمنا دعوتنامه رسمی فرماندار محترم در یکی از روزنامه های ورزشی تهران هم چاپ شد

 4. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  سلام علی آقا
  ممنون میشم بگویید زمین تهیه شده در کدام قسمت شهر قرار دارد من هرچقدر تحقیق کردم به نتیجه ای نرسیدم
  ممنون

 5. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  ای کاش مسئولان قوچان بجای بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی ، درخواست احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی رو میدادند ، ده پانزده سال دیگه که این بیمارستان بخواد افتتاح بشه شاید بیمارستان ۱۲۸ تختخوابی دیگه جوابگوی جمعیت قوچان نباشه ، همین الان هم بیماران زیادی به مشهد اعزام میشن چرا از حالا بیمارستان مجهز و با ظرفیت زیادتری در قوچان ساخته نشه؟


جالب انگیز ها