پایگاه خبری قوچان ، اخبار قوچان قوچان

قوچان,اخبار شهر قوچان و شهرداری قوچان


آیا الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی به نفع مردم این منطقه است

قوچانی / قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بجنورد با بیان اینکه در این زمینه شوراهای اسلامی این شهرستان‌ها می‌توانند به عنوان نمایندگان مردم نظرات مردم را منعکس کنند، تصریح کرد : مسئولان خراسان شمالی نیز در این زمینه با نگاه مثبت موضوع را پیگیری خواهند کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون در مورد این الحاق رسماً موضوعی در مجلس مطرح نشده است افزود : به طور حتم الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی به نفع مردم این منطقه است.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد ، مانه و سملقان ، گرمه ، جاجرم و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی ، جغرافیا ، فرهنگ و گویش مردم این شهرستان‌ها با خراسان شمالی را از ویژگی‌های برجسته این مناطق برای الحاق به استان عنوان کرد.

محمود احمدی‌بیغش ، استاندار خراسان شمالی هم اخیراً طرح الحاق قوچان و درگز به استان خراسان شمالی را تلویحاً مورد تأیید قرار داد.

دبیر ستاد مردمی توسعه استان خراسان شمالی هم با اشاره به اینکه این طرح اکنون توسط مسئولان در حال بررسی است ، گفت : به همین منظور نشست‌هایی در استانداری برای بررسی برگزار شده است.

محمدحسین انصاری‌مود در گفت‌وگو با خبرنگاران در بجنورد الحاق شهرستان‌های طبس ، فردوس و قائن طی سنوات گذشته به خراسان جنوبی را برشمرد و اظهار امیدواری کرد تا تصمیم گیری در مورد الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی هم در یک فضای مناسب انجام شود .

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۲۰۶ نظر یا دیدگاه برای “آیا الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی به نفع مردم این منطقه است”

 1. +3 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  خراسان داره دوباره تقسیم میشه،چرا اینبار حقمون رو نگیریم/؟؟
  سه استان جدید داره شکل میگیره چرا یکیش آساک نباشه؟؟

 2. +6 Vote -1 Vote +1ایمان
  نوشته است:

  رضا درست میگه. اگه الان بیشترین شهرستان رو خراسان رضوی داره همین امروز و فرداست که خراسان تقسیم بشه و میتونیم استان بشیم و حقمون رو بگیریم. اگه بریم اونور گذشته از اینکه زیر دست شهری میریم که تا دیروز روستای قوچان هم حساب نمیشد و حالا حقمون رو خورده و داره نیش خند میزنه، تو استان کوچکی قرار گرفتیم که تا ۵۰ سال دیگه هم تقسیم نخواهد شد.

 3. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  ۱۰تا استان جدید تصویب شده،۳تاش توی خراسان رضویه،نیشابور ،سبزوار،تربت حیدریه،آقای شوشتری احتمالا خواب بودن،رفتن قوچان به خراسان شمالی هم طرحی برای راحت تقسیم شدن خراسان هست نه دلسوزی برای مردم قوچان!!!!!!!!!مسئولین به فکر پیشرفت قوچان نیستند فقط میخوان قوچان مرکز نشه،همین.

 4. +3 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  آقای شوشتری اگه این اتفاق بیوفته واقعا ۸۰ درصد طرفداراتو از دست میدی .بعد میگین چرا سرمایه دارها تو قوچان نمیمونن.

 5. Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  آقای شوشتری واقعا نمیتونی طرح استان آساک با مرکزیت قوچان و شهر باجگیران .درگز.چناران.چکنه وفاروج رو بدی.خرت از پل گذشت

 6. -3 Vote -1 Vote +1کوروش
  نوشته است:

  خراسان رضوی چندین ساله به فکرپسرفت قوچانه/
  قوچان هم هیچ وقت مرکزاستان نمی کنن چراکه نسبت به قوچان حساس هست
  پس بین بد و بدتر خراسان شمالی بهتره/

 7. Vote -1 Vote +1آرمان
  نوشته است:

  سلام ظاهرا مشهد مثل قم یک استان تنها میشه و از این فرصت برای ساختن استانی جدید با شهرستان های قوچان – در گز- چناران – کلات – سرخس- سرولایت- طرقبه و شاندیز – گلبهار و فاروج به مرکزیت قوچان میشه استفاده کرد چرا که نه ولی همدلی همه از جمله مردم و نماینده و البته امام جمعه رو میخواد که مثل همیشه امام جمعه با پیشرفت قوچان مخالفت نکنه عزیزان مشکل اینه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. +3 Vote -1 Vote +1حسن
  نوشته است:

  اینها همش بازی سیاسیه. بجنورد نگران استان شدن ما ست چون موقعیتش به خطر می افته چون میدونه خراسان رضوی داره جدا میشه و قوچان میتونه استان بشه داره این کارها رو میکنه. مثلا اون هم داره منطقه ویژه اقتصادی میزنه و چون میدونه که موقعیت اقتصادی و تجاری و ترانزیتیش در مقابل ما صفره و منطقه ویژه اقتصادی ما از اونها رونق بیشری میگیره داره با یک تیر دو نشون میزنه یکی اینکه موقعیتش ضعیف نشه دوم اینکه بودجه ی ما رو هم خرج منطقه اقتصادی خودش بکنه. خیلی بخواد دست و دلباز باشه اینه که معاونت استانداری (که تا چند وقت دیگه بلاخره میگیریم] رو زودتر به ما بده اما در عوض باید دور استان شدن قوچان رو یک خط قرمز کشید اون هم زمانی که خراسان رضوی داره دوباره تقسیم میشه و شانس قوچان زیاده.

 9. +1 Vote -1 Vote +1سعید
  نوشته است:

  /آرمان و باقی دوستان

  متاسفانه بعد از نامه نگاری های اخیری که مسوول استان کرد و در آن قوچان شد شهر دزد و منافق نا امن؛ من هم شک ندارم هدف از الحاق قوچان به بجنورد صرفا تخریب قوچان و بهبود بجنورد هست.
  کجاست آقای شوشتری تا پاسخگو باشه؟

 10. Vote -1 Vote +1ياسر
  نوشته است:

  سلا منم با نظر آرمان موافقم امام جمعه فقط راه پیشرفت قوچان همراه شدن امام جمعه حضرت آقای مروج است ولا غیر اگر نشد باید ……………….. راه درازی در پیش است.

 11. Vote -1 Vote +1نادر
  نوشته است:

  سلام بابا چرا هیچ کس به حرف آرمان گوش نمیکنه به نکته اساسی فرا روی پیشرفت قوچان اشاره کرده ها یک کلام ( امام جمعه دلسوز قوچان ) که متاسفانه نداریم یا حج واجب یا عمره است یا در خانه اش در مشهد

 12. Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  بابا ای ول چه عجب یکی جرات کرد یک حرف درست بزنه احسنت بر آقا آرمان فقط امام جمعه امام جمعه امام جمعه بابا تو همان عربستان یک پستی بهش بدن اصلا دیگه ایران نیاد چطوره بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست دارم اسماعیل جان

 13. Vote -1 Vote +1هيراد
  نوشته است:

  سلام بابا ای ول آقا آرمان عجب جراتی داری داداش واقعا از ته دل ما گفتی. فقط امام جمعه مانع پیشرفت قوچانه به نظر من

 14. +1 Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز لطفاً رعایت کنید

  هیراد – جواد – نادر – یاسر – آرمان

  از یک نام برای دیدگاه های خود استفاده کنید

 15. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  سایت های سبزوار ونیشابور رو ببینید که چطور نماینده هاشونو مجبور میکنن که حرف از استان شدن شهرشون بزنن،سایت های ما هم این کارو بکنن لطفا

 16. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  در ضمن آقای شوشتری میتونن با هماهنگی با نمایندگان چناران و درگز و شهرهای دیگه،طرح استان آساک رو بده،و البته باید بر روی حرفشون محکم بایستند و با یک نه گفتن جا خالی ندن.

 17. -1 Vote -1 Vote +1محمد 67
  نوشته است:

  با سلام و عرض خسته نباشید.از مدیریت سایت خواهشی دارم.یکبار برای همیشه قوچانی باشیم.خبر الحاق قوچان به خراسان شمالی آنقدر خوشحالی را در دل مردم بوجود آورده خراسان شمالی پاسخ دهند و این طرح را اجرایی کنیم.. که امیدوارم شما پیگیری کنید و این بار فرصت را از دست ندهیم و به خواسته همه همشهریان مبنی بر الحاق به خراسان شمالی پاسخ دهیم.

 18. Vote -1 Vote +1وحید
  نوشته است:

  گویا دوستان اطلاعی از قانون تقسیمات کشوری ندارن….یکی از شروط تبدیل یک منطقه به استان اینه که جمعیت اون منطقه حداقل یک میلیون نفر باشه…پس بهتره رویا پردازی نکنیم!در اینکه الحاق قوچان به خراسان شمالی به نفع این شهر نیس،شکی نیس.در اینکه در خراسان رضوی قوچان مورد تبعیض شدیده شکی نیس…به نظر من این شهر هر جا باشه بهش اجحاف میشه…چون ما مثه سبزواریا نیشابوریا بجنوردیا و یا حتی مثه تربتیام نیستیم…هر مدیرکلی اومد تو قوچان بجای مطالبه نیازهای بحق شهرمون…بجای درخواست رسیدگی به عقب موندگیای شهر،بهش ماست سوزمه دادیم و فتیر مسکه…! هر کی زد تو سرمون بهش گفتیم دمت گرم یکی دیگم بزن…همین آقای سربازرس انتخابات….اگه به مردم سبزوار یا تربت این اهانت رو کرده بود مطمئن باشین نمایندهاشون تا وزیر کشور رو به مجلس نمیکشیدن بیخیال نمیشدن…اما این آقای مدیرکل هم میدونه بزنه تو سر کدوم شهر!خلاصه این شهر رو باید مردمش با دستای خودشون بسازن و هیچ توقعی از مرکز نداشته باشن…

 19. -1 Vote -1 Vote +1مجتبی
  نوشته است:

  من هر چی فکر می کنم تو کتم نمیره با چه رویی باید ما مرکز استان بشیم در حالی که از ساده ترین امکانات شهر هایی که میخوان تو استان ما باشند کمتریم.
  مثلا همه تلویزیون دیجتال دارن الا قوچان( منظور از همه چنارانو فاروج)
  چناران و فاروج دارن گوی سبقت رو تو مراکز علمی پژوهشی دانشگاها و سرعت پیشرفت از ما میگیرن و نهایتش ۴-۵ ساله دیگه از اینی که هستیم جلو میافتن بعد چطوری بیاین توابع ما بشن
  مایی که هنوز به ما بودن خودمون نرسیدم

 20. +2 Vote -1 Vote +1سعید
  نوشته است:

  آقا محمد، این که فرمودید ” به خواسته همه همشهریان مبنی بر الحاق به خراسان شمالی پاسخ دهیم.” من نمی دانم با نظر شما من و امثال من هایی که مخالف این طرح هستیم یا قوچای نیستیم یا شما این نظرات مخالف را چون دوست ندارید نمی بینید؟

 21. +3 Vote -1 Vote +1حسن
  نوشته است:

  از هرنظر شرایط استان شدن ما کمتر از بقیه مدعی ها نیست. دو تا بازارچه مرزی داریم که حتی خراسان شمالی نداره. موقیعت ترانزیتی داریم که اونا ندارند. منطقه ی ویژه اقتصادی داریم که در آینده از منطقه اقتصادی بجنورد به این دلایل که گفتم آبادتر میشه. اما اگه بریم جزء اونها فکر میکنید مثلا در همین یک مورد میشه انتظار توسعه منطقه ویژه قوچان رو داشت؟ در حالی که خراسان داره دوباره تقسیم میشه اصلا این کار کدوم عاقلیه که دستی دستی سرنوشت شهرشو خراب کنه. مشهد شهر بزرگیه و خودش رو هم نمیتونه کنترل کنه برای همین ظرف چند سال آینده از خراسان رضوی فقط مشهد و حومه باقی مبمونه و همه ازش جدا میشن و استان میشن. اگه ما بریم اونور تا ۶۰ سال دیگه هم استان نمیشیم و از شهرهای اطراف عقب تر میمونیم.

 22. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  محمد جان خواست همه ی قوچانیا؟؟؟مگه جمعیت خراسان شمالی یک میلیون هست؟؟هشتصد هزار هم نمیشه برادر من.
  آقا مجتبی وقتی بهترین موقعیت جغرافیایی رو داری و مرکز بشی،امکانات خودش میاد.
  اما با این نظر موافقم که مسئولان و نماینده ای بی بخار داریم

 23. -4 Vote -1 Vote +1سعید
  نوشته است:

  من هم مثل خیلیهای دیگه کاملا با الحاق قوچان به خراسان شمالی موافقم. این در حالیه که فرماندار غیر بومی شهرمون میگه مردم به خاطر حرم امام رضا نمیخوان از مشهد جدا بشن. مگه قراره با اجرای این طرح محل قوچان یا حرم عوض بشه که این آقا این حرفو میزنه!!!!!!!!!!

 24. -4 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی صددر صد به نفع این دو شهرستان هست چرا که اعتبار بیشتری جذب میشود و این به آبادانی این دو شهر کمک بسیاری میکند .

 25. +2 Vote -1 Vote +1ایمان
  نوشته است:

  ماشااله دوستان غیر قوچانی هم تعدادشون اینجا کم نیست. علی الخصوص بجنوردی. ماشاالاه
  حالا دوستانی که موافق این الحاق هستید. حد اقل دلیل این ادعا رو بگید تا ما هم قانع بشیم که رفتن جزء بجنورد چقدر برای ما منفعت داره که بیایم و بخت استان شدن در آینده ای نزدیک رو به رفتن زیر نظر بجنورد ترجیح بدیم. مشهد خیلی بزرگه و تا چند سال دیگه به چند استان دیگه تقسیم میشه.

 26. +1 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  ان شاء الله که قوچان به یه استان تبدیل میشه…

 27. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  من موافق استانی جدید هستم و گفتم که میتونیم استانی بزرگتر از خراسان شمالی داشته باشیم،و فکر کنم شهرهایی هم که گفتم عقلانی باشن،کسانی که موافق خراسان شمالی هستند لطف کنن دلایلشونو به صورت واضح بگن نه اینکه بگن اعتبار بیشتر میشه!!!اینم یه بچه میفهمه که اعتبار بیشتر میشه!!اما ما امتیاز های بزرگتیر میخواییم،دونا اگه مخالفین نظرات منو نقد کنین،البته نقد عادلانه

 28. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  با این اوضاعی که سایت تابناک گفته بازم رو حرفتون هستین؟؟
  آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، تهران، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، لرستان، همدان و یزد؛ ۱۳ استانی هستند که وضعیت اشتغال جمعیت ۱۰ ساله و بیشتر شاغل آنها در سال ۹۱ نسبت به ۸۴ بدتر شده است.
  “خراسان شمالی خودش عقب افتاده کجا به ما کمک میکنه؟؟
  خراسان شمالی با قوچان از استان درجه ۳ به درجه ۲ ارتقا پیدا میکنه و جیبشون رو گشاد کردن واسه پیشرفت شهرشون نه قوچان”

 29. +1 Vote -1 Vote +1حمید
  نوشته است:

  برای آقای شوشتری:
  باعرض سلام وخسته نباشید؛ مدتی است صحبت از الحاق قوچان ودرگز به خراسان شمالی است ؛ لطفا مجدانه پیگیر باشید و از این اقدام که خلاف خواسته اهالی شهرستان است چنانکه سالها قبل نیز ثابت شده است لذا خواهشمند است مستقل وشجاعانه به عنوان حداقل کار درخواست استان جدیدبدهید با حضور شهرستانهای مثل درگز چناران فاروج چکنه باجگیران و.. با این کار مطمئن باشید در قلب تاریخ قوچان خواهید ماندوگرنه ..باور بفرمایید کار نشد ندارد لطفا کاری کنید که سرمان را بالا بگیرم وبه شما وتلاشتان افتخار کنیم.
  با تشکر

 30. +3 Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  می بینم که دوستان بجنوردی هم تو نظرسنجی بصورت فعال مشارکت دارن و به نفع خراسان شمالی دارن صحبت میکنن و رای مثبت میدن ، اما همه میدونن مردم قوچان از ابتدا با تشکیل خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد مخالف بودن الان هم شدیدا مخالف هستند ، در واقع خراسان شمالی یک استان درجه سه و در پیته که توی کشور زیاد به حسابش نمیارن ، بهمین خاطر مسئولان خراسان شمالی میخواهن با جذب دو سه تا شهر جدید و بزرگ مثل درگز و قوچان خودشونو یک مقداری تو کشور مطرح کنن و یک مقدار تو کشور آبرو داری کنن ، خراسان شمالی خودش یک استان عقب افتاده و محرومه قوچان بره خراسان شمالی چکار کنه مگه عقلمونو از دست دادیم یا در خراسان رضوی می مانیم یا تشکیل استان جدید میدهیم

 31. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  دمت گرم محسن جان
  آخه توی رای گیری مشخصه که هیچ قوچانی ای مرکزیت رو ول نمیکنه تا به خراسان شمالی رای بده،بازم خوبه که بجنوردی ها رو به سایت شهرمون کشیدیم خخخخخخ

 32. +1 Vote -1 Vote +1حامد
  نوشته است:

  شکی نیست که اکثر مردم قوچان با خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد مخالف هستند, الان بعد از نه سال که تمام ادارات کل و بانکهای بزرگ در بجنورد ساخته شدن , قوچان بره زیر نظر بجنورد چکارکنه اگه همون اوایل بجنوردیها موافقت میکردن چند تا اداره کل یا بانک هم در قوچان ساخته بشه میشد گفت دل بجنوردیها برای قوچان میسوزه و به فکر پیشرفت قوچان هستند اما الان که همه ادارات کل و بانکهای مرکزی در بجنورد ساخته شده بریم خراسان شمالی چکار کنیم؟ این خودش دلیل قاطعیه که نشون میده دل نماینده بجنورد برای مردم قوچان و پیشرفت قوچان نسوخته و الان فقط به فکر توسعه استان درجه سه خودشون هستن همین خراسان رضوی خیلی خوبه

 33. Vote -1 Vote +1مسعود
  نوشته است:

  اگه مسئولان خراسان شمالی دلشون برای قوچان میسوخت همون سال ۸۳ که خراسان شمالی تشکیل شد اجازه میدادن چند تا اداره کل و بانک بزرگ و یا دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در قوچان ساخته بشه اما همانطور که انتظار میرفت اونها نه دلشون برای مردم قوچان سوخته و نه به فکر پیشرفت قوچان هستند بنده کاملا با خراسان شمالی مخالفم و اگه در همین خراسان رضوی بمونیم بعد از مدتی فرمانداری ویژه رو به قوچان میدن نیازی نیست خودمونو کوچیک کنیم بریم خراسان شمالی ، دانشگاه دولتی مهندسی هم که داریم ، کم کم دانشگاه پرستاری رو هم توسعه میدن تا تبدیل به دانشگاه علوم پزشکی بشه

 34. Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  همشهریان عزیز با اندکی تامل واضح است که هرگز فاروج را از خراسان شمالی جدا نمیکنندتا همراه قوچان و درگز به استان رویایی ما تبدیل بشود چرا که دراینصورت بایدخراسان شمالی منحل شود چون شرایط استان شدن را ندارد روشن است که هدف از این تقسیمات فقط توسعه خراسان شمالی است و بس و هیچ کس نمیتواند در آن اثر بگذارد. پس منطقی باشیم و با دید مثبت در راستای سیاستهای کلان تقسیمات کشوری قدم برداریم .

 35. Vote -1 Vote +1مهدی
  نوشته است:

  اگر خراسان شمالی دنبال غنای فرهنگی خودش میگرده کار بسیسار جالبیه والان میفهمه که هیچ چیزی نداره وکاملا خلع سلاح شده
  ۲-اقایان در فکر پیشرفت قوچان ودرگزن درحالی که خیابان استانداری خراسان شمالی هنوز اسفالت نشده البته با مدیران لایق و کار امدی که دارن در ۲ سال اینده شاید …
  ۳-الان فهمیدن که بجنورد هیچ وقت نمی تونه مرکز استان بشه پس در فکر الحاق خودشان به خراسان رضوی هستن

 36. Vote -1 Vote +1امیرحسین
  نوشته است:

  سید منصور عزیز بهتره که شما در راستای سیاستهای کلان تقسیمات کشوری به خراسان شمالی بروی و به استان محبوبت ملحق بشوی و کاری به مردم قوچان و شهر قوچان نداشته باشی

 37. -1 Vote -1 Vote +1امیرمحمد
  نوشته است:

  وقتی پای بودجه، پول و اعتبار و امکانات بیاد وسط دیگه سنخیت فرهنگی و همزبانی و اینجور مسایل میره کنار ، بجنوردیها الان تبلیغ میکنن که اگه شما بیایید خزاسان شمالی ما امکانات میدیم ، فلان میکنیم ، کوه قاف رو بهتون میدیم اما همین که قوچان خدای ناکرده خام بشه و بره اونطرف دیگه قول و قراراشون رو فراموش میکنن و میشیم جزو یک استان محروم و عقب افتاده که دیگه هیچ راه خلاصی وجود نداره ، سید منصور عزیز خانم نشو برادر

 38. Vote -1 Vote +1علی
  نوشته است:

  بنده بعنوان یک شهروند قوچانی کاملا با خراسان شمالی مخالفم ، اگه بجنوردیها از استانشون راضی هستن پس دیگه چرا اینهمه هیاهو و تبلیغات براه انداختن؟ ، این نشون میده که اونها خودشون هم از موقعیت و و ضعیت استانشون راضی نیستن ، بنده چهار سال ساکن بجنورد بودم و در جلسات یکی از ادارات بجنورد شرکت میکردم ، خود بجنوردیها در این جلسات بوضوح میگفتند که بجنورد یک شهر بسته ای است و از این وضعیت کاملا ناراضی بودند، حالا سوال اینجاست که چرا با این وضعیت بجنورد را مرکز استان کردند ؟

 39. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز از یک نام برای ارسال نظر استفاده کنید
  نظرات بعدی تائید نمیشوند
  علی – امیرمحمد – بابک – بهزاد – امیرحسین – احسان –

 40. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  بجنورد رقیب قوچان محسوب میشه ضمن اینکه چون خودش هنوز از لحاظ امکانات زیربنایی اشباع نشده ، شاید اون امکانات و امتیازاتی رو که قوچان لازم داشته باشه به قوچان نده و در خود بجنورد هزینه کنه اما مشهد چون از این لحاظ ها اشباع شده براحتی امکانات رو به قوچان میده ولی با تاخیر اما بالاخره میده ، اما بجنورد ممکنه اصلا نده ، ببینید شاید قوچان اگه تا حالا داخل خراسان شمالی بود شاید بجنورد دانشگاه مهندسی فناوریهای نوین رو به قوچان نمیداد و در خود بجنورد تاسیس میکرد چون احساس میکرد این دانشگاه اگه تو بجنورد باشه برای پیشرفت بجنورد بهتره ، اما دیدید که مشهد این دانشگاه دولتی رو به قوچان داد بهمین دلیل و خیلی دلیلهای دیگه من با خراسان شمالی مخالفم

 41. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  در زمان تشکیل استان خراسان شمالی و زمانی که بجنورد اعتبارات و امکانات لازم رو میگرفت نماینده بجنورد فراموش کرده بود که با قوچان اشتراکات فرهنگی و سنخیت فرهنگی داره ، حالا که اعتبارات و بودجه ها رو برای بجنورد هزینه کردن تمام شده رفته یادشون افتاده که ای بابا قوچان هم هست و با قوچان یک کم اشتراکات فرهنگی داریم ، حالا بیاییم استانمونو توسعه بدیم ، اشتراکات فرهنگی بخوره تو سر بجنوردیها ، مردم قوچان نباید فریب بخورن وعده وعیدهای خراسان شمالی همش اشک تمساحه ، اینلا فقط بفکر بجنوردن و بس

 42. -1 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  امیر حسین گرامی مثل اینکه بنده در قرچک زندگی میکنم و فقط شما ساکن قوچان هستید شما هم مثل دیگران در اشتباه هستید چون فاروج از زمانیکه به خراسان شمالی ملحق شده آنقدر پیشرفت کرده که حتی یک نفر هم راضی به جداشدن از خراسان شمالی نیست و همچنین مردم درگز چون مورد توجه مسئوولین خراسان رضوی نیستند بطور کامل خواهان پیوستن به خراسان شمالی هستند این را بروید و تحقیق کنید . پس بفرماییدکه شما به اتفاق کدام شهرستانها میخواهید با مرکزیت قوچان استان تشکیل بدهید . خواهشی که از شما فرزانگان دارم این است که با مطالعه و تحقیق نظر بدهید . ممنون از توجه شما

 43. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  سلام سید منصور جان
  من از اول این قضیه به سایت های درگز میرفتم و مخالفت درگزی ها از ما بیشتر است پس لطفا این حرف رو نگو که کاملا موافقن،دوما فاروج هر پیشرفتی کرده از صدقه سر قوچان هست که فاروجی که حقش بخش بوده رو به شهرستان تبدیل کرده و داره اعتبار بیش از حق خودش میگیره،ربط زیادی به خراسان شمالی نداره

 44. -1 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  بنده خودم قوچانی و ساکن تربیت هستم اما همسرم درگزی است .طی تماسهایی که با اقوامهایم داشتم یکی از انها رییس بانک است مشکلات بسیاری در امور اداری خراسان رضوی داشتند که طی جلسات متععد با همکارهایشان قرار ملاقات با نماینده محترم مجلس گذاشته اند تا تعامل بیشتری با الحاق به خراسان شمالی داشته باشند و این نشان دهنده عدم توجه مسئوولین خراسان رضوی به حقوق مردم درگز است که زیر سایه سنگین دیگر شهرها در خراسان رضوی قرار گرفته اند . اکثریت مردم درگز موافق این الحاقیه هستند . چون تا این لحظه هرگز پیشرفتی نداشته اند و آنها میخواهند به استان تازه تاسیس خراسان شمالی ملحق شوند .

 45. Vote -1 Vote +1منتقد
  نوشته است:

  اصلا فک کنم این سایت واسه فرمانداره این خبرا رو اینجا مینویسه حواس ماهارو پرت کنه بودجه قوچانو بریزه تو حسابش باور کنید چون هرکاری قرار بوده بکنه که تو این سایت زده شده به هیچ جا نرسیده……من موندم این چجوری نمـــــونه شده بی نظمیشو هم موقع انتخابات دیدیم اینقد بی برنامست که صندوق به بعضی حوزه ها ساعت ۹:۳۰رسید.اینم از این حرفای دروغش ….موندم ماقوچانیا چه گناهی کردیم که این بلاها رو میفرستن رو سرمون….

 46. +1 Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  سید منصور عزیز من نمیدونم سطح سواد شما در چه سطحیه اما باید بدونی که چون فاروج یک شهرستان تازه تاسیسه باید زیرساختهای لازم و ادارات مختلف مثل فرمانداری ، بیمارستان، مخابرات ، اداره ثبت اسناد ، ثبت احوال و… در این شهر ساخته بشه ، شهرستان بدون اداره جات مختلف که نمیشه ، بهمین خاطر برای ساخت ساختمان ادارات بودجه و اعتبار لازمه و این طبیعیه ، در حالی که تو قوچان لازم نیست ادارات مختلف ساخته بشه ، به این دلیل ساده ، بودجه فاروج از قوچان فعلا و درحال حاضر بیشتره و این ربطی به خراسان شمالی نداره

 47. +1 Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  اگه قوچان بخواد استان بشه شهرهای نوخندان ، چاپشلو ، لاین ، باجگیران ، کلات ، درگز ، سرولایت ، چکنه ، چناران ، تیتکانلو ، فاروج و گلبهار که با خود قوچان میشه سیزده شهر که تعداد شهر ها کم نیست ، من با خراسان شمالی مخالفم البته اگه قوچان مرکز استان بشه که چه بهتر اگرنه میخوام قوچان در خراسان رضوی باقی بمونه و نمیخوام به استان محروم و عقب افتاده خراسان شمالی برم

 48. +1 Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  اگه خراسان رضوی تقسیم بشه که داره این کار میشه ، تعداد شهرهای خراسان رضوی کمتر میشه و امکان رسیدگی به قوچان هم بیشتر میشه

 49. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  عجب پشتکاری دارن این بجنوردیا تو سایت شهرمون خخخخخخخخخخخخخ

 50. Vote -1 Vote +1حسن
  نوشته است:

  سید منصور جان عزیز
  حرفها ی شما در مورد درگز زمین تا آسمون فرق داره. در گزیها مخالف سرسخت این قضیه هستند. نمونش همین خبر ایسنا با تیتر “فرماندار درگز: مردم با الحاق این شهرستان به خراسان شمالی موافق نیستند ”
  http://www.isna.ir/fa/news/92043018289/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%82-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86
  بهتره خودت بیای از نزدیک ببینی نه اینکه با تلفن جویای حال باشی. شنیدن کی بود مانند دیدن.
  بجنورد یک مرکز استان درجه سه هست و از نظر زیر ساختی کاستی های زیادی داره و تا رسیدن به موقعیت بقیه مرکز استانها محاله چیزی به شهر رقیبی مثل قوچان بده. رفتن به این استان دیوانگی محضه. ترانزیت که نداره و داره با این کار از موقعیت ما به نفع خودش استفاده میکنه. تازه به شدت داره تلاش میکنه که خودش یک گمرک مرزی درست کنه و داره مسیرش رو به سبزوار ترانزیتی میکنه همچنین داره راه آهن بجنورد به جوین رو برای همین کار میزنه. اونوقت موقعیت ما رو رفته رفته کمرنگتر میکنه و در نتیجه چی میشه؟ در نتیجه منطقه ی ویژه اقتصادی که خودش داره میزنه رو رونق میده و منطقه ی ما که از هر نظر مستعد تر هست رو به نابودی میکشونه. و در نتیجه چی میشه؟ در نتیجه سرمایه رو از اینجا میبره اونجا و…
  چقدر ساده هستند کسانی که فکر میکنند بجنورد به خاطر نزیدیکی فرهنگ و چشم و ابروی ما داره پیشنهاد برادری میده.

 51. -1 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  همشهریان عزیز مگر دولت میخواهد یک استان جدید مابین خراسان تشکیل دهد که فوری شما چند تا شهرو روستا نام میبرید . مگر شما دشمن آبادانی شهر خود هستید که با این نظرات نسنجیده چوب لای چرخ دولت میگذارید . اصلا میدانید برنامه دولت چیست .جهت اطلاع همه دولت فقط در راستای توسعه خراسان شمالی میخواهد قوچان و درگز را به آنها ملحق کند و نظرات سمت چپ صفحه اصلی این سایت موید این است که روز به روز نظرات موافق بیشتر میشود .

 52. -2 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  باعرض سلام و تشکر از مدیریت محترم این سایت بخاطر ثبت آنلاین آمار نظرسنجی بحث الحاق درگز و قوچان به خراسان شمالی – همانطور که ملاحضه میفرمایید درصد نظرات موافق روز به روز بیشتر میشود چون مطمئن هستم که مردم عزیز قوچان با مطالعه و تحقیق به نتیجه مشترک موافقت با الحاق به خراسان شمالی دست پیدا می کنند .

 53. Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  دوستان و همشهریان عزیز من تازه به جمع شما ملحق شدم خواستم منم به عنوان یک مخالف این طرح الحاق نظراتمو بگم قدمت و دیرینه کهن و تمدن قوچان چیز مشخصیه که هممون میدونیم زمانی همین بجنورد یا (بیجن یورت : دره ی پشه ها) زیر مجموعه قوچان بوده اصلا فرهنگ وتمدنی نداره باور ندارید از استاندارش آقای احمدی بیغش بپرسید که بجنوردی ها را گوسفند چران و بی فرهنگ خواند با این اوصاف ایا به نظر شما صلاح هست قوچان با این فرهنگ دیرینه بره زیر نظز همچین استانی؟

 54. +2 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  اصفهان نصف جهان اگر نباشد “قوچان” همشهریای عزیز و غیرتمند بیایید تلاش و پیگیری کنیم و خودمون صاحب یک استان تازه تاسیس به نام “آساک” بشیم

 55. +2 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  برادر محسن دمت واقعا گرم نظراتت عالی و سازنده است و تو ای سید منصور برای تو واقعا متاسفم که قوچانی هستی و نظراتت علیه بقیه و شهرمونه برادر برو فکرتو عمل کن

 56. +1 Vote -1 Vote +1حمید
  نوشته است:

  شجاعت وخواستن دو خصیصه ای است که اگر در باور هر فرمانده ای باشد برای سرزمینش بهترین پیروزی ها را ارمغان خواهدآورد ؛ اما اگر بزرگان ما در باد سیاسی کشور غرق شوند دیگر امیدی نیست کما اینکه قبلا هم چنین بوده است؛ جناب اقای شوشتری بین تمام مسئولین شهرستان فقط چشم امیدمان به شماست.. از همه ما بهتر میدانید که با لابی گری میتوان هر در بسته ای را باز و هر برگ سفیدی را امضا وتاییدیه گرفت پس خواهش میکنم به اسم پیشرفت قوچان آرزوی سربلندیمان رابه کام خراسان شمالی فراموش نکنید میدانم که توان اینکار را دارید همانطور که در انتخابات گذشته توانستید حقتان راشجاعانه بگیرید استدعا دارم برای سربلندی قوچان عزیز از هیچ تلاشی فرو گذاری نفرمایید؛ حداقل میتوان درخواست استان جدید کرد مانند بجنورد که برای استان شدن چند شهر جدید مانند راز جرگلان جنگل وفاروج عزیز .. را با ارفاق فراوان به شهر ارتقا دادند؛صادقانه بفرماییدآیا این کارشدنی نیست ؟ میدانم ومیداینم که سخت است اما باید حرکت کرد کار نشد ندارد. فقط کافیست چند کارشناس خبره که به بدنه هیچ لابی وطرفی وصل نیست توان بلقوه قوچان را بررسی کنند.
  آقای شوشتری منتظرخبرهای خوب برای ثبت در تاریخ قوچان از جانب شما هستیم .موفق وسربلند باشید.

 57. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  مدیر عزیز کی نظر سنجی تموم میشه؟؟
  میخواستم بدونم بعد از اتمام نظر سنجی آیا این نظر سنجی و نظرات داده شده به اطلاع مسئولیم میرسه یا نه؟؟
  آیا شما در جهت نظرات مردم مقاله ای مینویسید و از اون دفاع میکنید یا خیر؟؟
  ممنون

 58. +1 Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز ” رضا ”
  مدیرت سایت دسترسی به مسئولین محترم ندارد . مگر اینکه کارمندان فرمانداری و شهرداری که از سایت بازدید میکنند اخبار این سایت رو به مسئولین اطلاع دهند .
  ما یک پست گذاشتیم خواسته های شما از نماینده محترم جناب آقای شوشتری که چند باری پیش آقای شوشتری رفتیم برای دریافت پاسخ ولی متاسفانه در دفتر حضور نداشتن و وقتی هم که حضور داشتند گفتن که اگر وقت کنم خواسته های مردم رو مطالعه میکنم و پاسخشون رو میدم و هنوز هم که هنوزه وقت نکردن …..
  ” نامه هم به دفتر آقای شوشتری دادیم ”
  این سایت پایگاه اطلاع رسانی قوچان میباشد و برای هر چه بهتر شدن شهر قوچان تلاش میکند و کاملا مستقل است و زیر نظر هیچ نهاد دولتی نمیباشد
  پیروز و سربلند باشید

 59. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  برادر سید منصور آمار موافق داره بیشتر میشه چون تبلیغات شما در سایت های بجنورد برای آمدن بجنوردی ها به این سایت و رای دادن اونها بسیار موفق بوده!!!!!!
  کدوم قوچانی هست که سهر بودن در خراسان شمالی رو به مرکز استان بودن ترجیح بده؟؟؟
  حتی اگر هم تشکیل نشه مطمئنا به مرکزیت رای میده نه شهر موندن.

 60. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  آقای سید منصور مگه شما توی دولت هستید که از همه چیز خبر ندارید و ما خبر نداریم؟؟
  هر ساله تقسیمات کشوری انجام میشه،اگر دولت می خواست ما جزو خراسان شمالی باشیم همون سال ۸۴ به زور هم که شده قوچان رو جزو خراسان شمالی قرار میداد و نمیگذاشت که اینجوری شه
  یه جوری صحبت میکنید که انگار شمه فهمیده اید و ما نفهم
  ما هم به اندازه خودمون از اخبار دولت با خبریم

 61. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  مصطفی جان دم شما رو گرم
  میخوام بدونم کی خودشو قوچانی معرفی میکنه و شهر خراسان شمالی رو به مرکزیت استان(حتی اگر رویایی باشد که مطمئنم نیست) ترجیح میده؟؟
  سید منصور شما قوچانی نیستی عزیز خوش رفتی
  حمید جان منم مثه شما میگم میتونیم امیدوار به استانی جدید باشیم
  با شهرهایی که اطرافمون هست هم استانی با جمعیت تر و هم استانی بزرگتر خواهیم داشت.

 62. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  سلام مدیر جان
  کاملا فهمیدم چی فرمودید
  لطفا در اتمام نظر سنجی یک نامه از نتیجه اون به فرمانداری و امام جمعه و نماینده بفرستید
  ممنون و خسته نباشید

 63. -1 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  برای آن همشهری متاسفم که بجنوردی ها را بی فرهنگ و چوپان میداند ای کاش بجای این بی حرمتی لحظه ای با خود فکر می کرد که آنها خیلی بامرام و با فرهنگ هستند که به ما قوچانیها و درگزیها هرگز توهین نکرده و آماده استقبال از ما هستند .ا از مردم بجنورد عذرخواهی میکنم و امیدوارم با الحاق به استان سرسبز خراسان شمالی به سرزمین اجداد خود ملحق شویم.

 64. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز “سید منصور”
  کسی اینجا به کسی توهین نکرده است دوستان در نظرات خود گفتند که ” آقای احمدی بیغش بجنوردی ها را گوسفند چران و بی فرهنگ خواند”
  چیزی مانند یکی از نامه های فرمانداری خود قوچان که به مردم قوچان توهین شده بود
  موفق باشید

 65. -3 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  ضمن تبریک به جناب آقای رحمانی فضلی وزیر محترم کشور انتظار داریم هرچه سریعتر مقدمات الحاق دو شهر درگز و قوچان به خراسان شمالی را فراهم نمایند چرا که ما پیشرفت و آبادانی میخواهیم .

 66. -3 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  جهت اطلاع تعدای مخالف خواهشمند است به لینک http://quchan118.com/ مراجعه نمایید .همانطور که ملاحضه میفرمایید ۷۲ درصد از همشهریان گرامی موافق الحاق به خراسان شمالی هستند . امیدوارم با انتصاب جناب آقای رحمانی فضلی در وزارت کشور بزودی این مهم اتفاق بی افتد.

 67. -2 Vote -1 Vote +1جعفرزاده قوچان
  نوشته است:

  عزیزان می بینید که مردم درگز با ما هم عقیده نیستند ضمن اینکه تا این لحظه حداقل ۳۵درصد ما قوچانیها هم موافق الحاق به خراسان شمالی هستند . امیدوارم با روی کار آمدن وزیرکشور در دولت جدید بزودی با پیوستن به خراسان شمالی شاهد رشد و توسعه قوچان و درگز باشیم .

 68. +1 Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  سید منصور تو مگه سخنگوی دولتی که داری از طرف دولت صحبت میکنی؟ مساله اینه که تا مردم یک منطقه راضی نباشن کسی نمیتونه قوچان رو بالاجبار از یک استان جدا کنه و به استان دیگه ای الحاق کنه؟ تو اگه ناراضی هستی خودت برو و فردا خودت را به خراسان شمالی الحاق کن ، زورکی نیست که پدر جان داری الکی برای بجنورد تبلیغ میکنی ، تو چقدر ساده هستی کدام آبادانی ، از کدام پیشرفت صحبت میکنی؟

 69. +2 Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  آقا ما میخواهیم تا صد سال دیگه هم استان خراسان شمالی توسعه پیدا نکنه ، به ماچه خراسان شمالی ، مگه ما وکیل وصی خراسان شمالی هستیم اصلا توسعه پیدا نکنه، قوچان اگه تو خراسان رضوی باقی بمونه تا ده سال دیگه از لحاظ جمعیتی به اندازه ای میشه که میتونه تشکیل استان جدید رو بده ، بنابراین در خراسان رضوی باقی می مونیم

 70. +1 Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  سید منصور تو چقدر ساده هستی که فکر میکنی اگه قوچان بره زیر نظر بجنورد پیشرفت می کنه زهی خیال باطل ، شهرهای خراسان شمالی چه امکاناتی بیشتر از قوچان دارن؟ کدوم شهر خراسان شمالی دانشگاه مهندسی فناوریهای نوین داره ؟ شیروان که دومین شهر خراسان شمالیه دانشگاه دولتی مهندسی نداره؟ شما از کدوم پیشرفت صحبت میکنی؟

 71. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  برادر سید منصور اینجا هم رای با مرکزیت قوچان هست،دلیلتون از اینکه قوچان مرکز استان نشه رو بفرمایید؟؟؟
  هیج قوچانی ای فکر نکنم مرکزیت رو به شهر بودن بفروشه.

 72. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  دوما عطض کنم خدمت شما که من عضو ستاد دکتر سامانی بودم و باید بگم که گزینه معاونی وزارت کشور آقای دکتر سامانی هستند که متاسفانه مردم ما به پلو رای دادن و نه ایشان و نه دکتر کمالیان انتخاب نشدند،سوما از طریق ایشان قضیه مرکزیت استان جدید رو پیگیری می کنیم

 73. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  سایتی هم که معرفی کرده اید گزینه ای به نام مرکز استان جدید ندارد برادر،پس خوش باشید،این سایت تمام گزینه ها رو داره،سایتی که شما گفته اید فقط یک سوال رو پرسیده

 74. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز از یک نام برای نظرات خود استفاده کنید
  شعبانی درکز – مختارمنش – خجسته درگز
  نظرات شما درج نمیشود
  دوست عزیز “سیدمنصور” از یک نام برای درج نظر استفاده کنید نظرات بعدی تائید نمیشود.

 75. +2 Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  واقعا جای تاسف داره که بعضی از همشهریان (البته من شک دارم بعضی ها که تو این سایت نظراتشونو میگذارن همشهری باشند) برای آبادانی شهرشون چشم امید به بجنوردیها بستن و دارن به بجنوردیها التماس میکنن قوچان رو خود قوچانیها باید بسازن نه بجنوردیها واقعا کارمون به کجا رسیده یکذره غیرت هم خوب چیزیه واقعا متاسفم

 76. +2 Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  |آقا رضا من نوکرتم آفرین به غیرتت خیلی مخلصتم برات آرزوی موفقیت میکنم خیلی خوشحال میشم وقتی نظراتت رو می بینم

 77. +1 Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  تو همین سایت ۶۶ درصد مردم به مرکز استان شدن قوچان رای دادن و ۲۰ درصد هم به خراسان رضوی و مشهد رای دادن و ۴۸ درصد به خراسان شمالی رای دادن که این ۴۸ درصد آخری رو فکر کنم بجنوردیها و شیروانیها زحمت کشیدن و توی نظرسنجی شرکت کردن وگرنه بقول آقا رضا هیچ قوچانی با غیرتی مرکز استان شدن قوچان رو ول نمیکنه و بخواهد به خراسان شمالی بچسبه

 78. +1 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  سید منصور تو اول برای ما مشخص کن منظورت از این که تو خیابون تربیت میشینی خیابون تربیت بجنورد ( فلکه مادر) که نیست ها؟

 79. +2 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  تو این نظر سنجی تنها کسی که داره ساز مخالف میزنه سید منصور و اسمهای مستعار خودشه چون که من شک دارم این آقا قوچانی باشه قوچانی ها شرف و غیرت دارند و با تمام وجود از عقیده شون دفاع میکنن سید منصور زیاد زحمت نکش از این به بعد داداشه من برو تو سایت خراسان شمالی اینجا جای تو نیست لطف کن و از این به بعد از یک اسم استفاده کن نه از ۱۰ تا اسم متفاوت ههههههههههههههههههه

 80. +1 Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  الان شیروان مثلا به اصطلاح خودشون دومین شهر خراسان شمالیه ، خوب چه گلی زدن به سر شیروانیها چه پیشرفتی داشته شیروان؟ ، فقط اینکه بجنوردیها یک هندوانه گنده دادن زیر بغل شیروانیها ، شیروانیها هم بندگان خدا با همین جمله خوشحال هستن که مثلا دومین شهر استان هستند و باد به غبغب انداختن ، وگرنه بجنوردیها همه ی بودجه و اعتبارات رو تو خود بجنورد خرج می کنن ، بنده به شیروان زیاد رفت و آمد دارم و وضعیت شیروان را هر روز از نزدیک می بینم

 81. +2 Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  اگه بجنوردیها خیلی دلشون برای پیشرفت مردم شیروان میسوخت دو تا یا سه تا اداره کل تو شیروان میساختن ، ما که میدونیم دلشون نمیسوزه و بفکر پیشرفت دومین شهر خراسان شمالی یعنی شیروان نیستن مگه در سال ۸۳ بجنورد چقدر از قوچان و یا شیروان بزرگتر بود ، باور کنید شیروان بعد از نه سال بودن در خراسان شمالی هنوز محرومه ، این رحمانی فضلی وزیر کشور که قبلا پستهای مهمی توی دیوان عالی کشور ( فکر کنم مطمئن نیستم ) داشته چرا تا حالا برای شیروان هیچ کاری نکرده ، رفتن قوچان به خراسان شمالی هیچ منفعتی برای قوچان نداره و بنده کاملا مخالف خراسان شمالی ام

 82. +1 Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  بجنوردیها همه ی بودجه و اعتبار رو گرفتن و دارن به بجنورد خرج میکنن ، بله بجنورد آباد شده چون تمام ادارات کل و بانکها در بجنورد ساخته شده اما شیروان چی ؟ فاروج چی ؟ فاروج نه سال پیش یک میدون داشت الان هم همون یک میدونه ، کی گفته که پیشرفت کرده؟ بله یک مقداری بودجه به فاروج دادن که اون هم برای ساخت ادارت فاروجه بالاخره بیمارستان نیاز داره فرمانداری نیاز داره و ادارات دیگه ،………. کدوم کارخانه رو تو فاروج ساختن برای اشتغال جوونهای فاروج؟ فاروج همون چهارتا خیابون هست که هست ما که پیشرفتی تو فاروج ندیدیم

 83. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  داداش جواد نوکریم،من هرچقدر میگم دلیل بیارید چرا شهر یودن و بهتر از مرکز بودن میدونین دلایل پوچ میارن،فکر کردن مثلا سواد نداریم،وقتی این آقا از چندتا اسم استفاده میکنه من مطمئنم که جندین بار هم رای داده و این رو توی تواناییشون میبینم

 84. -2 Vote -1 Vote +1بابازاده قوچان
  نوشته است:

  با سلام خدمت آنهایی که نمی توانند واقعیات را هضم کنند . برادران و عزیزان قوچانی تشکیل یک استان جدید با کدام شهرها ؟ آیا با تعدادی اسم که خودمان می آوریم غافل از اینکه از خودمان بپرسیم مردم آنجا چه نظری دارند میشود استان تشکیل داد . در کدام مبحث و کدام مسئوول قول تشکیل استان به ما قوچانیها داده . عزیزان الان فقط بحث الحاق درگز و قوچان به خراسان شمالی مطرح است و این مهم با سر کار آمدن وزیر کشور در آینده ای نزدیک عملی میشود بیاییم با عزم راسخ و نیت خیر تمام قوچانیها و درگزیها را به سمت این آبادنی و پیشرفت سوق بدهیم . ممنون از توجه شما

 85. -2 Vote -1 Vote +1فروتن از درگز
  نوشته است:

  عزیزان برنامه دولت فقط توسعه خراسان شمالی است و ما مردم درگز با تمام بخش های اطراف بطور کامل و با افتخار به خراسان شمالی ملحق میشویم . چرا که فرهنگ ما متعلق به خراسان شمالی است.

 86. -2 Vote -1 Vote +1بهمنی خبوشان
  نوشته است:

  دوستان گرامی من قوچانی هستم این نظرات را کامل مطالعه کردم یکی از آقایان به نام (سیدمنصور )بسیار مودب صحبتهای جالبی مطرح کرده که جای تامل دارد توصیه میکنم یکبار دیگر نظراتش را بخوانید . بله واقعیت این است که ما بعنوان مرکزبت قوچان در استان جدید امکاناتش را نداریم چون در همینجا از درگز و بخش های اطراف پیام داده اند که بطور جدی خواهان پیوستن به خراسان شمالی هستند . .اخر تشکیل استان جدید با کدام شهر لطفا اسم ببرید . چرا بیخودی خودمان را فریب میدهیم و به مسئولان خدوم دولت پشت میکنیم . نتیجه اش عقب ماندگی ما تا چندین و چند سال دیگر است . منطقی و صاحب نظر باشیم .

 87. -2 Vote -1 Vote +1طاهرزاده
  نوشته است:

  با سلام خدمت دوستان به نظرم در این شرایط پیوستن به خراسان شمالی بسیار بهتر از به انتظار نشستن برای تشکیل یک استان نامعلوم و ناشناخته است . موفق باشید

 88. -2 Vote -1 Vote +1موسی زاده
  نوشته است:

  ان شاالله بزودی با پیوستن به خراسان شمالی شاهد جذب اعتبار بیشتری از سوی استان خواهیم شد این یعنی رشد و تعالی شهر قوچان و درگز . جناب آقای رحمانی فضلی ما با شور و اشتیاق فراوان آماده الحاق به بجنورد هستیم . دست افراد دلسوز نظام را میبوسم . شهروند قوچانی

 89. Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت . وقت بخیر خسته نباشید . در پاسخ به پیام جنابعالی در خصوص استفاده از یک نام باستحضار میرسانم که همسر اینجانب چون درگزی است در جایگاه خودش آن نظر را ارسال کرده لطفا نمایش دهید . تاریخ نظر ۱۳۹۲/۰۵/۲۶ بوده . مرسی

 90. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوستان عزیز
  نظرات تائید نشده و مشکل دار حذف میشوند

 91. +1 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  آقایان ( موسی زاده – بهمن زاده- بابا زاده – فروتن- بهمنی خبوشان یا به عبارتی همان سید منصور اسبق)لطف نمایید زین پس تو سایت ما قوچانی ها قدم نگذارید دست تو ای سید منصور قبلا هم رو شده بود برای ما برو خدا روزی ات را جای دیگه حواله کنه

 92. +1 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  سید منصور تو فکر کردی که با دسته ی کورها طرفی .نه جانم سخت در اشتباهی یک دفعه این آقایانی که پسون آخر فامیلی تمامشان ( زاده) داره رو از کجات در آوردی که تماما همه شان از نظرات تو دفاع کردن ؟ کارت خیلی تابلو بود صبر میکردی روزی یکیشونو رو میکردی نه این که هرچی تو چنته داشتی رو کردی راستی به سطح هوشت که شک کردم نگفتی تحصیلاتت در چه حدیه؟

 93. +2 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  جناب سید منصور قابل به ذکر است که تمامی افرادی که تو این سایت هستند همه از لحاظ تحصیلات و ضریب هوشی در سطح بالایی هستند بچه مدرسه ای نیستند که با تغییر چند نام نظراتت رو به بقیه تحمیل کنی.

 94. +2 Vote -1 Vote +1مصطفی
  نوشته است:

  دوستان عزیز اینجا صحنه تئاتر نیست که هم دیگر رو فیلم کنیم این سایت متعلق به ما قوچانی هاست و قراره ما نظرات خودمون رو اعلام کنیم که من مطمئنم هر کسی قوچانی باشه و ذره ای غیرت داشته باشه با این طرح الحاق قوچان به خراسان شمالی سر سختانه مخالفت میکنه . چونکه ما میدونیم شهرمون لیاقت اینو که مرکز یک استان جدید بشه رو داره. (چو قوچان نباشد تن من مباد بدین بوم و بر زنده یک تن مباد)

 95. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  دوستان عزیز مثه اینکه شهرهایی که نام بردم رو ندیدن و یا شایدم نمیخوان ببینن!!!
  آقای بابازاده قوچان!!!!اسم شهرها رو اوردم و از لحاظ جمعیتی هم از خراسان شمالی بالاتریم اگه نمیتونید هضم کنید بورید تحقیق کنید اگه به نتیجه خودت رسیدی بیایید و با مدرک حرف بزنید.
  از دیروز که مدیر سایت به آقای سید منصور تذکر دادن،ایشون فهمیدن که با یک سیستم نمیشه با چند اسم نظر داد و چند رای داد،و احتمالا ایشون در کافی نت حضور دارند!!!!!!!!!!!

 96. -4 Vote -1 Vote +1عبدالله گوهری
  نوشته است:

  من درگزی هستم و با پیوستن به خراسان شمالی موافقم . شما قوچانی ها با بجنورد مشکل دارید ، چیکار ما درگزی ها دارین ؟ البته اگر واقعا قرار باشه شهر های چناران و قوچان و درگز و باجگیران و … از خراسان رضوی جدا بشن ، طرح استان جدید ، هم بد نیست .
  اگر واقعا چناران و گلبهار و … قراره از خراسان رضوی جدا بشن ، طرح استانی جدید خوبه ، وگرنه همون خراسان شمالی برامون بهتره .
  فعلا قراره درگز و قوچان از خراسان رضوی جدا بشن ، نه چناران و … . حالا به نظر شما با دو شهر درگز و قوچان ، میشه یک استان تشکیل داد ؟

 97. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  آقای گوهری عزیز ما که به شما کاری نداریم،شما که با خراسان شمالی مرزی ندارید!!!!!!!میتونید از مرز هوایی قوچان عبور کنید و خودتون رو به خراسان شمالی برسونید،کسی هم سد راه شما نیست!!!!!

 98. -3 Vote -1 Vote +1حسن
  نوشته است:

  با احترام به نظر همه قوجانی های عزیر.به نظر من که از خراسان شمالی هستم و مردم قوچان را نیز از نظر بافت فرهنگی و .. هم سنخ خود می دانیم،بهتر است که قوچانی ها برا الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی نظر مثبت بدهند .

 99. +1 Vote -1 Vote +1حسن
  نوشته است:

  عزیزان با بهتر بگم عزیزی که موافق این الحاق هستی. این که بدون دلیل یا با دلایل سطحی از پیوستن به بجنورد دفاع میکنی که نشد عزیز من. مهم نیست از کجا باشی مهم دلایل شماست که به دل مخاطبان بنشینه. زیاد خودت رو خسته نکن نه درگز و نه قوچان هیچ کدوم موافق این کار نیستن. این هم سخنان فرمانداران دو شهر از جانب مردم.
  http://isna.ir/fa/news/92043118708/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D9%82%D9%88%DA%86%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%82-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87

  http://www.isna.ir/fa/news/92043018289/%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%84%D8%AD%D8%A7%D9%82-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86
  چیزی که مسلمه بجنورد دلش به حال ما نسوخته. خودش داره در به در دنبال بهبود موقعیت اقتصادی و جمعیتی و ترانزیتی و … میگرده. داره زور میزنه یک منطقه ویژه اقتصادی اونجا و یک گمرک تو راز جرگلان بزنه برای همین داره مسیر های دسترسیش رو بهبود میده و ترانزیتی میکنه و میخواد راز جرگلان رو با راه آهن به خلیج فارس وصل کنه. این رو استاندار خودشون گفته (بهتره بگیم مرکز دار) تا بلکه بتونن تو اقتصاد حرفی بزنند. اگه بریم اونور دیگه باید به رونق منطقه اقتصادی که میخوایم بزنیم و رونق بازارهامون بگیم خدا حافظ و یهو میبینیم همه این امتیازات از جای دیگه سر در میاره. اگه بریم اونور باید با استان شدن برای صد سال آینده بای بای کرد چون توجیهی برای تقسیم خراسان شمالی وجود نداره. رفتن به اونر هیچ چیزی رو عوض نمیکنه اون هم بجنورد که هیچ نداره و حد اقل باید ده سال دیگه حق شهرستانهای استانش رو بخوره که کمی کمبودهاش جبران بشه. فقط این وسط قوچان و درگز و چناران وفاروج و چکنه و… (که میخوان تشکیل استان بدن) میمونند و کلاهی به وسعت منطقه شو که تو سرشون رفته.
  بجنوردیها زیاد خودتون رو خسته نکنید همین که با بی لیاقتی مرکز استان شدید کلاهتون رو بندازید هوا. این دیگ برای شما نخواهد جوشید مطمئن باشید.

 100. -2 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  اقایان رضا مصطفی جواد سلام . این نظرات و لفظ کلام شما نشان میدهد که جوان و با غرور هستید . بنده فقط یک نظر دارم آن هم موافقت کامل با پیوستن درگز و قوچان به خراسان شمالی هست . شما متوجه شدید که همسر بنده از رایانه شخصی منزل یک نظرارسال کرد وآن به تشخیص مدیریت محترم سایت حذف شد .به الطبع هر موضوعی موافق و مخالف دارد . اینکه از شرق و غرب عزیزان صاحب نظر و با احترام تا نظر موافق ارسال میکنند شما میفرمایید این سیدمنصور است واقعا قوه تشخیص و ادراک شما را میرساند . شما معلوم است که بسیار جوان هستید چون انسان سرد و گرم چشیده تمام جوانب را در مسایل در نظر میگیرد. در جواب یک موافق عنوان نموده اید که از طریق پل هوایی به خراسان شمالی بروید این جای تاسف دارد که با این الفاظ حیثیت یک فرد خبره و دلسوز شهر را زیر سوال ببرید. راه ارتباطی درگز به خراسان شمالی بسیار است که در حیطه نظرات شما نیست که آن را برای آن دوست موافق درگزی عنوان کردید. شما سه نفر این فضای نظر سنجی را با حرفهای پوچ و باطل خودتان پر کرده اید ونمیگذارید که دیگر عزیزان موافق و مخالف حداقل چند نظر کارشناسی مطرح کنند . از مدیریت محترم سایت خواهشمندم دخالت بفرمایید . باسپاس

 101. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  آقای گوهری دوست عزیز چه کسی گفته که قراره قوچان و درگز از خراسان رضوی جدا بشه ؟ شما میتونی زنگ بزنی از دفتر نماینده قوچان آقای شوشتری بپرسی عزیز من ، این مساله الحاق قوچان و درگز به خراسان شمالی یک اظهار نظر شخصی از طرف استاندار خراسان شمالی آقای احمدی بیغشه ، صرفا یک اظهار نظر شخصیه ؛ همینطور که فرماندار درگز و قوچان گفتند اکثریت مردم قوچان و درگز با الحاق این شهرها به خراسان شمالی ناراضی اند ، حالا یک عده شدن کاسه داغ تر از آش و دارن جو رو متشنج می کنن ، شما باور نکن عزیزم

 102. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  خوب شد که دست آقای سید منصور برای همه رو شد ، همانطور که مدیریت محترم سایت تذکر دادن ایشان از اسامی مختلف مثل بابازاده ، طاهرزاده ، موسی زاده ، بهمنی خبوشان ، شعبانی درگز ، خجسته درگز دارن استفاده میگنن و کامنت میگذارن ، آقای سید منصور عزیز تا کی میخوای به بجنوردیها التماس کنی ؟

 103. Vote -1 Vote +1حامد
  نوشته است:

  چند وقت قبل در یک جلسه خبری در استانداری خراسان شمالی آقای احمدی بیغش استاندار خراسان شمالی ، مردم خراسان شمالی را یک عده چوپان و گوسفند چران نامیده بود ، این کاملا واقعیت داره و مردم بجنورد خیلی بهشون برخورده بود و اقدام به چاپ شبنامه و نامه های اعتراضی کرده بودند ، یکی از اعضای شورای شهر شیروان هم برای دفاع از مردم خراسان شمالی یک مقاله نوشته بود با این عنوان : آقای استاندار پدر من یک چوپان است : … باور کنید من خودم این مقاله رو در یکی از نشریات شهر شیروان مطالعه کردم ,

 104. Vote -1 Vote +1حامد
  نوشته است:

  اینکه استاندار خراسان شمالی آقای احمدی بیغش مردم بجنورد و خراسان شمالی رو چوپان و گوسفند چران خطاب کرده بود کاملا واقعیت داره و اگه کسی باور نداره میتونه یک سری به سایت استانداری خراسان شمالی بزنه و این مطلب رو سرچ کنه

 105. +2 Vote -1 Vote +1حامد
  نوشته است:

  شهرهای استان خراسان شمالی عبارتند از : راز و جرگلان , آشخانه , فاروج , اسفراین , شیروان , گرمه و جاجرم , روستای سنخواست ببخشید شهر سنخواست البته الان شهر شده که البته یک تاکسی هم توی سنخواست پیدا نمیشه , گرمه و جاجرم و بجنورد حالا خودتان قضاوت کنید اینجا جای پیشرفت و تعالی هست بقول بعضی از دوستان گرامی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 106. Vote -1 Vote +1حامد
  نوشته است:

  البته شهر تیتکانلو رو فراموش کردم , خدا منو ببخشه

 107. +3 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  سلام به برادر عزیزم سید منصور،چند نکته عرض کنم
  ۱-سید جان اینجا تنها جایی است که هم مخالف و هم موافق میتونن نظراتشون رو بگن و از طرف مقابل نقد بشه،هر چند من هر نظری دادم شما نقد کردید اما دلیلی برایش نیاوردید.
  ۲-سید جان اشکالی ندارد به دوستان کاری ندارم ولی من خودم یک بیسوادم که نظر میذارم و نظراتم کاملا پوچ هست شما با توجه به سواد و نظرات کارشناسی منو ببخشید.
  ۳-دوست درگزی فرمودند که شما قوچانی ها چیکار به درگز دارین ؟ما میخواییم ملحق بشیم
  بنده هم منظورم اینه که تا قوچان الحاق نشه درگز نمیتونه الحاق بشه چون هیچ راه ارتباطی زمینی وجود ندارد و فقط باید از مرز هوایی قوچان عبور کرد.حالا نمیدونم شما چطور میگید که راه برای پیوستن درگز زیاد است،با یک نگاه کوچیک رو نقشه و یا تو ذهن میشه اینو فهمید.
  ۴-اگر نظرات من توهین باشد مطمئن باشید مثل نظر شما حذف میشود،این رو بارها مدیریت محترم نشان دادند.
  ۵-سید جان همسر شما مثل خواهر من است و من هیچ موقع جسارت نکردم و نمیکنم،حالا دوستان به خودشون مربوط هست که چه نظری میدهند،اما بهتر بود جواب هر کسی رو جداگانه بدهید تا دوستانم که از سایت بازدید میکنن فکر اشتباه نکنند که من به خانواده کسی توهین کرده باشم.
  با سپاس از شما

 108. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  البته نظر شما در مورد بنده بسیار بد بود،و خودتون رو خبره میدانید و ما رو بیسواد و پوچ،من جوان و پوچ،شما هم نشان دادید که چقدر الفاظ خوب و شایسته ای استفاده کردید و چقدر خبره هستید
  خداحافظ دوستان عزیز

 109. +2 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  غیر از بجنورد و تا حدودی شیروان بقیه به روستا میخورن تا شهر،۶ تا روستا رو کرده شهر بعد میگن ۸ تا شهر داره
  بعد من میگم با شهرهای با قدمت و خیلی بزرگتر از شهرهای اونطرف مثل: قوچان و درگز ،چناران،کلات،باجگیران،سرولایت و….. میشه استانی بزرگتر تشکیل داد میشه نظر پوچ و غیر کارشناسی

 110. Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  سلام دوست عزیز آقا رضا
  قبل از اینکه در مورد شیروان یا هر شهر دیگه نظر بدی لطفا با آگاهی صحبت کن من خودم ۴سال تو قوچان دانشجو بودم و می دونم از جهات مختلف شیروان و قوچان از نظر امکانات شبیه هم هستن حالا در بعضی زمینه ها بیشتر یا کمتر پس لطفا نگو تا حدودی شبیه شهرند وگرنه در شهر بود قوچان هم باید با شک صحبت کرد
  با تشکر از همگی.

 111. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  عزیز من آقا محمد برو جمله رو درست بخون عزیزم،گفتم به غیر بجنورد و شیروان بقیه بیشتر روستا هستند تا شهر،فورا جو گیر نشو
  دوما در صد سال آینده شیروان به قوچان نمیرسه مطمئن باش
  ممنون

 112. Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  دوست من آقا رضا تعصب داشتن به شهر خودمون خوبه ولی نباید بدون در نظر گرفتن واقعیت ها و در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت و بی دلیل صحبت کرد این که شیروان یا قوچان کدومشون شرایط بهتری داره خب به نظر من هردوشون با اینکه بشه بهشون به معنای واقعی گفت یک شهرستان فاصله زیادی دارن قبول داری؟ در هر صورت من قوچانی هارو دوست دارم و از اینجا به دوستای خوب قوچانیم سلام میکنم و آرزو میکنم بتونه مرکز استان بشه

 113. Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  با سلام به محمد آقا
  خیلی ممنون،باتشکر

 114. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  خراسان شمالی هیچ دستاورد و ارمغانی برای قوچان نخواهد داشت ، همانطور که بعد از نه سال هیچ دستاورد و ارمغانی برای شیروانیها و اسفراینیها نداشته

 115. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  بجنورد شهری است که از لحاظ امکانات و زیرساختها ، کمبودهای فراوانی داره و از بابت امکانات اشباع نشده بهمین خاطر تا ده سال شاید هم پانزده سال دیگه حق شهرهای استان رو میخوره تا حداقل بتونه به شرایط ایده آل برسه ، بنابراین نه تنها امکانات لازم رو به قوچان نمیده بلکه برای پیشرفت خودش شاید یکسری امکانات رو از قوچان بگیره

 116. -3 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  امیدواریم در راستای توسعه خراسان شمالی قوچان و درگز هم به این استان ملحق بشود تا شاهد تخصیص اعتبار بیشتر از سوی خراسان شمالی باشیم .فرماندار عزیز قوچان ما مردم قوچان نیازمند تلاش و مدیریت جنابعالی در پی رسیدن به این موضوع مهم هستیم .

 117. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  جمع نبند آقای محترم
  ما؟؟؟
  کدوم ما؟فرماندار جدید خم قوچانی هستند و حتما به آقای شوشتری در جهت تشکیل استان جدید کمک میکنند،و ما هم همین همت رو می خواهیم
  از طرف اکثر قوچانی ها

 118. +1 Vote -1 Vote +1علیرضا
  نوشته است:

  آقای فرماندار عزیز قوچان بخش جدایی ناپذیر خراسان رضوی است و مرکز استان همه ی قوچانیها مشهد است ما نمیخواهیم به خراسان شمالی ملحق بشویم
  استان خراسان شمالی استانی ضعیف درپیت و محروم است ما از خراسان شمالی و شهر بجنورد بیزاریم هر بودجه ای که لازم باشد توسط رایزنیهای نماینده عزیزمان از مشهد میگیریم

 119. +1 Vote -1 Vote +1علیرضا
  نوشته است:

  اکثر قوچانیها مخالف پیوستن به خراسان شمالی هستند حالا یکی دو نفر مثل این سید منصور که معلوم نیست کی هست و پیغامهای منفی ارسال میکنه قرار نیست قوچان از خراسان رضوی جدا بشه

 120. Vote -1 Vote +1علیرضا
  نوشته است:

  اکثریت بزرگان شهر موافق مرکزیت مشهد هستند

 121. -4 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  طبق آخرین نظرسنجی ها در همین پایگاه اطلاع رسانی قوچان تقریبا ۴۰درصد مردم قوچان با الحاق به خراسان شمالی موافق بودند مدیریت محترم سایت اگر تایید میفرمایید لطفا نظر بنده را جهت آن عده ای که ۴۰ درصد مردم قوچان را مساوی یک یا دونفر میدانند نمایش دهید ممنون .

 122. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  مدیریت عزیز لطفا آمار رو نشون بدید،نشون بدید که موافقان تشکیل استان جدید بیشتر بودند
  آقای سید منصور چرا عوام فریبی میکنی؟؟
  ما همه شرکت کردیم و اون ۴۰ درصدی که میگی رده دوم بود،رده اول تشکیل استان جدید آساک بود

 123. Vote -1 Vote +1عليرضا
  نوشته است:

  فرض کنیم حرف شما درست باشه طبق گفته شما فقط ۴۰ درصد موافق هستند بنابراین ۶۰ درصد مخالف هستند ۶۰ درصد اکثریت است و شما در اقلیت هستید

 124. Vote -1 Vote +1عليرضا
  نوشته است:

  آقای سید منصور : بنده هم در همان ابتدا گفتم که اکثریت قوچانیها مخالف پیوستن به خراسان شمالی هستند شما هم با آماری که ارایه کردید حرف بنده رو تایید کردید ۴۰ درصد موافق هستند بنابراین ۶۰ درصد موافق نیستند ۶۰ درصد اکثریت است و ۴۰ درصد اقلیت

 125. Vote -1 Vote +1عليرضا
  نوشته است:

  البته بنده شک دارم که ۴۰ درصد قوچانیها موافق باشند چون احتمالا امثال شما چندین مرتبه رای داده اند بجنوردیها هم میتوانستند رای بدهند به نفع خراسان شمالی چون در این قضیه ذینفع بودند برای توسعه ی استانشان ، شیروانیها هم میتوانستند رای بدهند که من مطمینم رای داده اند پس نظرسنجی فاقد اعتبار لازم است

 126. Vote -1 Vote +1عليرضا
  نوشته است:

  تازه با این وضعیت که شما و دوستانتان چندین بار رای داده اید و بجنوردیهای عزیز و شیروانیها هم رای داده اند باز هم در اقلیت هستید و فقط ۴۰ درصد موافق توانستید جمع کنید و همانطور که گفتم ۶۰ درصد مخالفند ، فرماندار و نماینده شهر و اعضای شورای شهر هم مخالفند و خوشبختانه همه نظراتشان را اعلام کردند

 127. Vote -1 Vote +1میثم
  نوشته است:

  حیف قوچان نیست بره زیر نظر خراسان شمالی قوچان پتانسیل استان شدن دارد شهر ما اینقد آدم حسابی داره نمیخواد از شهرای هم جوار بیان نظر بدن

 128. -3 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  آقای مخالف دوتا حرف جالب و منطقی بگو تا توجیه شویم چرا نباید به خراسان شمالی ملحق شویم . مثل اینکه جنابعالی تازه دیروز وارد این سایت شده و نظرات همشهری هایتان را مطالعه نکردید یا اینکه با عینک دودی عکس و آدرس موافقان را دیده و مطمئن هستید از خارج از شهر نظر میدهند اگر جز این است سخن بگویید تا مردم قوچان حرفهای شمارا تجزیه و تحلیل کنند .

 129. +2 Vote -1 Vote +1میثم
  نوشته است:

  جواب منطقی میخواهید؟
  برای چی بجنورد اصلا استان شد؟شهره بجنوردو دیدید؟
  اینقد ناهمواره که آدم نمیتونه با ساختار نمونه شهری قوچان مقایسش کنه
  قوچان در مرکز شاه راه جاده آسیایی قرار گرفته
  سال قبل قرار شد طرح منطقه آزاد قوچان به مجلس بره که یکی از کمبود ها نبود ناوگان ریلی در شهر بود که به امید خدا به زودی راه میفته.مطمئن باشید اگه قوچان منطقه آزاد بشه پیشرفتی که در انتظارشه خیلی بیشتر از شهر های خراسان شمالی میشه طوری که اگه زیر نظر بجنورد بره از مرکز استان که بجنورده بیشتر پیشرفت میکنه که واقعا مسخرست که شهری که پتانسیل استان شدن رو داره بره زیر نظر یک استان نسبتا محروم بره حیف نیست بودجه ای که باید به قوچان تعلق بگیره صرف ساخت ساز نا همواری های شهری کوره دهات های خراسان شمالی بشه؟با تشکر از مدیریت سایت و دیگر مخاطبان عزیز…

 130. Vote -1 Vote +1میثم
  نوشته است:

  چرا آخه همشهری ها؟دیگه سطح سواد و فهم همه مردم قوچان اونقدا رفته بالا که بفهمن رفتن زیر نظر خراسان شمالی کلاه گشادیه که یکبار که اجازه دادن بجنورد استان بشه سرشان رفته
  اینبار نه……..قوچان میشه یک استان نمونه از هر نظر کاملیم
  ۱٫ورزش
  ۲٫قدمت
  ۳٫فرهنگ
  ۴٫وجود سرمایگذاران بومی که واقعا با ایجاد بستر مناسب میتونن ایجاد اشتغال کنن
  ۵٫وجود نخبگان و اندیشمندان بومی که جونشون رو برای شهرشان میدند
  ۶٫از هر بعد کشاورزی دامپروری نم.نه هستیم در منطقه(دو مزرعه کشاورزی در چکنه و نرسیده به شهر کهنه.وجود تعداد زیادی ایل و عشایرانی که اصالته قوچانی دارند
  ۷٫فقط از نظر گردشگر کمبود داریم که فقط بخاطر عدم رسیدگی مسئولین است اگه نه واقعا وجود دارد مکان های تفریحی
  خیلی چیزای دیگه داریم که خراسان شمالی ندارد
  امیدوارم مردم فهیم قوچاناجازه ندند دوباره حقشون رو دیگران بخورند
  متشکرم

 131. +1 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  حواس تمام درگزیها و قوچانیها جمع باشد. به هیچ وجه فریب نخوریم. رمز پیشرفت منطقه جاده ترانزیتی درگز قوچان سبزوار است. این جاده یقینا بعنوان محور آسیای میانه و آسیای دور با ایران و اروپا و آبهای آزاد تبدیل خواهد شد. بجنوردیها بدنبال رونق یافتن مرز پرسه سو و احداث جاده بجنورد اسفراین به سمت جنوب هستند تا از جایگاه گمرک باجگیران و لطف آباد و همچنین محور سوق الجیشی ما کم کنند. در حالیکه ما به عشق آباد و بخارا و سمرقند ودوشنبه و خجند و تمامی مناطق مهم آسیای میانه نزدیکتریم و هم جهت ارتباط با بدنه مرکزی ایران دشت هموار و بدون ارتفاعات قوچان به سبزوار را داریم. بجنوردیها خوب میدانند که با مرز پرسه سو و ارتفاعات بدرانلو نمیتوانند قابلیت قوچان ودرگر را مصادره کنند پس به فکر افتاده اند که اصل موضوع را به شیوه مدیریت از بالا حل کنند. دوستان عزیز در این رقابت حساس دچار بازی احساس نشویم. ما در آینده نزدیک استعداد برخورداری از نعمت اقتصادی این محور را از حیث ترانزیتی و گردشگری و اجتماعی و بازرگانی بیش و پیش از انقلاب بلشویکی شوروی سابق خواهیم یافت. اگر میخواهیم کاری کنیم در وهله اول با الحاق به خراسان شمالی مخالفت کنیم و بعد همه توان خود را صرف احداث جاده درگز قوچان سبزوار نماییم و درنهایت همگان خواهند دید که میوه تلاش چگونه برداشت میشود. پس همگی از نمایندگان مجلس این هدف را با تمام وجود مطالبه کنیم. به امید سرفرازی قوچانیان عزیز و درگزیهای گرامی و سبزواریهای محترم. موفق و موید باشید.

 132. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  بابا ول کنین این سید منصور روفما هر چی گفتیم به ما جوابی نداد
  این آقا فقط نظرات خودش رو میبینه و نظرات ما رو پوچ میدونه،اما من کلا این آقا رو پوچ میدونم
  دوما،به حرف گربه سیاه بارون نمیاد
  بذارین این بجنوردی هر چقدر دلش میخواد نظر بدهریالمن که باهاش قرار گذاشتم اما جواب نداد.

 133. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقای سید منصور:
  از آن افرادی که شما گفتید از درگز طوماری بلند بالا نوشته اند و به سمت خراسان شمالی حرکت کرده اند و میخواهند با استاندار خراسان شمالی در مورد الحاق درگز به خراسان شمالی صحبت کنند چه خبر ؟ یک خبری از آن بندگان خدا بگیرید ؟ هنوز به خراسان شمالی نرسیده اند ؟

 134. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  از آن اعضای شوراها و جماعت زیادی که شما گفتید همگی از درگز خواستار الحاق درگز به خراسان شمالی بودند چه خبر ؟ آن نامه هایی که به استانداری حراسان شمالی ارسال کرده اند چه شد ؟ آیا استاندار خراسان شمالی هیچ جوابی به این نامه ها نداده است؟ پیگیر نامه ها باشید شاید جوابی به شما بدهند .

 135. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آن کارمند بانک ملی که از آشنایان شما بود و با همه ی مسئولان و مردم صحبت کرده بود و همه را راضی کرده بود که همگی به خراسان شمالی ملحق بشن چه خبر ؟ راستی آن جماعت زیادی که شما گفتید از درگز بصورت پیاده حرکت کرده اند و دسته جمعی میخواهند به پابوس بجنوردیها بروند الان کجا هستند ؟ بگویید هروقت به قوچان رسیدند یک گوسفند یا گاو یا شتر جلوی پایشان قربانی کنیم و اسفند برایشان دود کنیم ، یک خبری از آنها بگیرید که الان کجا هستند بندگان خدا ، شاید هم هوا سرد بوده و در گردنه های درگز گیر کرده اند ، گردنه های درگز برف گیره شاید در برف گیر کرده اند ؟

 136. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقای سید منصور :
  حداقل به این بندگان خدا که از درگز بصورت پیاده حرکت کرده اند و به سمت خراسان شمالی در حرکتند می گفتید که لباس گرم با خودشان بردارند چون هوا بس ناجوانمردانه سرد است ضمنا ای کاش به آنها می گفتید نان و پنیر بیشتری با خودشان برمی داشتند چون این راهی که دارند میروند بسیار سخت و پرپیچ و خم است و مواظب باشند سر از ترکستان درنیاورند

 137. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقای سید منصور :
  راستی شما که تشریف بردید بجنورد برای دست بوسی و عرض ارادت به بجنوردیها آیا شما را به محضرشان پذیرفتند ؟ آیا موفق شدید استاندار خراسان شمالی را زیارت کنید ؟ آیا شما را تحویل گرفتند ؟ جواب شما را دادند ؟

 138. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز ” مرتضی ” بیشتر دیدگاه های شما پیرو یک موضوع است
  لطفاً رعایت کنید ، دیدگاه های بیان کنید که راهگشا باشد
  با تشکر

 139. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقا محمد :
  باسلام خدمت شما عزیز فرهیخته
  نظرات شما کاملا شایسته بجا ، منطقی و عاقلانه است
  مردم قوچان فریب بجنوردیها را نمی خورند ، قوچان از هر لحاظ موقعیتهای ممتاز و ظرفیتهای زیادی دارد و نیازی به لطف بجنوردیها ندارد بنده هم مثل اکثر قوچانیها از مخالفان خراسان شمالی هستم و بقول یک همشهری که در سایت اله مزار پیغام گذاشته بود بنده هم معتقدم پیوستن قوچان به خراسان شمالی یعنی مرگ قوچان

 140. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقای مدیر محترم سایت :
  جسارتا اگر فضولی نباشد موقعیت مکانی جنابعالی کجاست و شما از کجا این سایت را کنترل می کنید؟ اگر امکان دارد در مورد تخصص و شغل تون توضیح بفرمایید که در حال حاضر به چه کاری اشتغال دارید ؟ ببخشید که بنده کنجکاوی کردم
  خیلی علاقه مندم بدونم تخصص و شغل جنابعالی چیه ؟

 141. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز ……
  این سایت توسط ۴ مدیر در حال پشتیبانی است ، و رشته تحصیلی ما کامپیوتر است
  موقعیت مکانی هر ۴ نفر ما شهر قوچان است
  بنده در زمینه موبایل ، کامپیوتر و آی تی در حال فعالیت هستم
  موفق باشید و به نظر دادن خود ادامه دهید

 142. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقای مدیر محترم:
  ضمن عرص ارادت خدمت شما ، تمام نظرات سید منصور هم حول و حوش یک موضوع است درواقع ایشان دارند کورکورانه روی یک نظر پافشاری و اصرار می کنند ؟ ما که از ابتدا کاری نداشتیم ایشان دارند برخلاف نظر اکثریت مردم قوچان پیغام های منفی می گذارند ؟ مگر دیدگاههای ایشان راهگشاست ؟ همش حرفهای تکراری همش حرفهای تکراری که قبلا هم این حرفها را صد بار تکرار کرده است باز هم دارد تکرار می کند

 143. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  با این اوضاع مجبوریم که نظرات همه شما عزیزان را تائید کنیم
  موفق باشید

 144. Vote -1 Vote +1میثم
  نوشته است:

  برای قوچان یک نامه اعتراض آمیز دوستان تدارک دیدند که نمیخواهند زیر نظر خراسان شمالی بروند و از مشهد جدا شوند که افراد سرشناس شهر قوچان از کسبه های محترم به امضا رسیده است انشالله این نامه اعتراض آمیز در داخل باغ ملی با همکاری دوستان قرار داده خواهد شد تا بعد از تکمیل این تومار به دست آقای هادی شوشتری نماینده محترم برسد تا سندی از نارضایتی مردم فهیم قوچان از طرح الحاق قوچان به خراسان شمالی باشد تا حدالامکان کمک کوچکی در طرح تشکیل استان جدید آساک باشد.
  در صورتی که این نامه در باغ ملی قوچان آماده شود به صورت کامل اطلاع رسانی خواهد شد.
  متشکرم

 145. Vote -1 Vote +1نادری
  نوشته است:

  من یک موافق هستم واقعا متاسفم که این مخالفها به فکر شهر خود نیستند برادر هموطن و همشهری به خود بیا و به شهر خودت بیشتر فکر کن خراسان شمالی میخواهد گسترش پیدا کند این بهترین فرصت برای الحاق به بجنورد است تا شهر ما پیشرفت بکند . احترام دیگران را نگهدار تا از سوی مدیریت محترم سایت سنگ روی یخ نشوی .

 146. Vote -1 Vote +1میثم
  نوشته است:

  واقعا میان به قوچان خرج کنن؟بجنورد خودش و بودجشو فدای قوچان میکنه؟وقتی بزرگترین پروژه های راه سازی تو قوچان پیاده میکنن حتما موقعیت مهمی تو منطقه داره
  بجنورد باید خواب این پروژه ها رو ببینه.لینکه زیر رو بخونید…..
  http://city.quchan118.ir/?p=387

 147. Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  با سلام خدمت شما همشهری عزیز موافق از شما خواهشمندم با تمام وجود از فرصت پیش آمده استفاده کنید تابه مراتب به موافقان اضافه شود همانطور که تقریبا ۴۰ درصد مردم قوچان یعنی حول و حوش نصف مردم قوچان با الحاق به خراسان شمالی موافقند انتظار داریم روز به روز به این آمار اضافه شود . از حاشیه به دور باشید و بدون بی احترامی به دیگران در جلسات و محافلی که دارید دیگران را توجیه کنید تا به نتیجه مشترک برسیم . به مخالفان این مبحث زیاد اهمیت ندهید چون همانطور که میگویند موافقان از بجنورد نظر میدهند و قوچانی نیستند چند روز قبل هم در همین صفحه به مدیر محترم سایت هم شک دارند که ایشان از خارج از کشور این سایت را حمایت میکنند پس هوشیار باشید و تلاش خود را چند برابر کنید . به امید رسیدن به آبادانی و پیشرفت برای هر ایرانی .

 148. +1 Vote -1 Vote +1رضا
  نوشته است:

  خوشم میاد حرف خودش رو میزنه و به حرف کسی جواب نمیده
  سید منصور بجنوردی هر چقدر دلت میخواد پالس منفی بده آقای دانشمند
  راستی تحصیلات من رو پرسیدی منم گفتم ولی چند بار پیام گذاشتم اما نگفتی تحصیلاتت چیه؟؟

 149. +1 Vote -1 Vote +1میثم
  نوشته است:

  رضا جان نظرات من رو خواندی؟اونروز سید منصور گفت حرف از منطق بزن حالا منتظر جوابه منطقی هستم به قول شما و دیگر دوستان این آقا فقط رو حرف خودش پافشاری میکنه…آقای سید منصور منتظر جواب هستم زودتر…

 150. +1 Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  آقای سید منصور :
  ضمن اینکه در محافل خصوصی دیگران را توجیه میکنید و از فرصتها استفاده می کنید تا به شمار موافقان اضافه کنید عرض کنم خدمت شما که این بندگان خدایی که از درگز با پای پیاده به سمت بجنورد در حرکتند تا به استانداری خراسان شمالی برسند فکر کنم در گردنه های تیوان درگز ماشین تدارکاتشان پنچر شده است یک زحمت بکشید یک لاستیک زاپاس بهشان برسانید

 151. Vote -1 Vote +1پورافشار
  نوشته است:

  نصف مردم قوچان که شدند بجنوردی حالا نوبت مدیر سایته که دنبال موقعیت مکانی اش بگردین و بگین اینهم بجنوردیه واقعا رو میخواهد . لابد میخواهیددرگز و بخشهایش را هم کنار خودتان برای استان شدن داشته باشین مگر در خواب رفیق .

 152. -1 Vote -1 Vote +1محمد67
  نوشته است:

  با سلام خدمت همه دوستان گرامی.
  شمای که از منطق حرف می زنید خوتان منطق دارید؟
  اگر منطق ندارید وجدان داشته باشید
  این جا محل خالی کردن عقده های شما نیست لطفا مباحث را اصولی بیانکنید.
  آقا مرتضی شما چرا اصول ارزشی و ادب را رعایت نمی کنید؟
  اینجا محل تبادل نظر برای رسیدن به طرح جامع و کلی هست نه توهین و افترا به هم.
  متاسف شدم که بجای تشکر از مدیریت سایت به ایشان هم تهمت میزنید.

 153. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  محض اطلاع بعضی از دوستان که دچار سوء تفاهم شدند و از سوال بنده اشتباه برداشت کردند من یک سوال کاملا شخصی از مدیریت سایت پرسیدم تاکید میکنم سئوال کاملا شخصی ، موقعیت مکانی مدیریت سایت و تخصص ایشون رو پرسیدم بخاطر اینکه اینجانب علاقه زیادی به طراحی و مدیریت سایت دارم ، بنده تا قبل از این فکر میکردم این سایت از مشهد یا تهران مدیریت میشه ،چون فکر نمیکردم تو قوچان افرادی باشن که بتونن سایتی رو طراحی کنن و اونو مدیریت کنن

 154. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  بنده این سئوال رو نپرسیدم که بگم مدیر سایت بجنوردی هستند یا قوچانی اصلا اینطوری نیست ، بنده بعضا فکر میکردم که این سایت ازاستانداری خراسان رضوی یا فرمانداری قوچان طراحی و مدیریت میشه ، چون سایت پر مخاطبیه خیلی برام جالب بود که از کجا پشتیبانی میشه ؟
  اصلا اون چیزی که موافقان فکر میکنند نیست ؟
  اگه به نظرات قبلی مراجعه کنید می بینید که بنده شغل و تخصص مدیریت محترم سایت رو هم پرسیدم

 155. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  حتی تو نظرات قبلی از مدیریت محترم سوال کردم که شما در حال حاضر به چه شغلی اشتغال دارید ؟ همانطور که گفتم این سوال من هیچ ربطی به خراسان شمالی والحاق و این بحثها نداشت
  به مدیریت محترم سایت هم تبریک میگم بخاطر طراحی و مدیریت قوی این سایت که بنظر من خیلی پرمخاطبه و فکر میکنم همه ی اصول و فاکتورهای جذب مخاطب در اون رعایت شده و تا اینجا که سایت موفقی بوده

 156. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  کمتر سایتی رو میتونین پیدا کنین که اینقدر مراجعه کننده و مخاطب داشته باشه

 157. +1 Vote -1 Vote +1محمود
  نوشته است:

  اولا یک مقایسه بین بجنورد و قوچان میکنم بعد خودتون قضاوت کنید جمعیت بجنورد دوبرابر قوچانه سایت آمار برید ببینید.دوما بجنورد رو باید در خراسان بزرگ با شهرهایی مثل سبزوار و نیشابور و بیرجند مقایسه کرد نه با قوچان.بجنورد در ۲ سال آینده دو مجتمع بزرگ به نام هماگ و طلای سفید داره و همچنین دو تقاطع غیر همسطح.دانشگاه دولتی بجنورد و دانشگاه کوثر بجنورد.قوچان تازه جمعیتش از ۱۰۰ هزار نفر بیشتر شده بشه مرکز استان؟! ساختمان بانک صادرات بجنورد و ملی بجنورد رو دیدی؟ تو بجنورد ۱۰ طبقه میسازن تو قوچان چی؟ و …

 158. +1 Vote -1 Vote +1احسان
  نوشته است:

  چهارتا ساختمون ده طبقه تو استان محروم و عقب افتاده خراسان شمالی ساختن این بندگان خدا اینقدر ذوق کردن و تعجب کردن !! حکایت اون یارو که موز میخوره معدش تعجب میکنه !!!!

 159. +2 Vote -1 Vote +1احسان
  نوشته است:

  یکی از بزرگترین اشتباهات تاریخی کشور این بود که بجنورد رو مرکز استان کردند ، نمیدونم چرا با وجود شهرهای بزرگ و تاریخی مثل سبزوار و نیشابور ، چرا بجنورد رو مرکز استان کردند ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! خیلی واقعا عجیبه ،
  بعدن که فهمیدن چه اشتباه بزرگی کردن میخواستن بالاجبار چند تا شهر دیگه رو بیارن و به زور به این استان الحاق کنن تا بشه حداقل اسم این استان رو استان گذاشت ، اما جالب اینکه هیچ شهری زیر بار نرفت

 160. -1 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  ما که در قوچان ادعای مرکزیت استان خیالی داریم بفرمایید که چند نفر داریم که مثل همان بجنوردیها ساختمان ۱۰ طبقه احداث کنند یا چند تا شهر میخواهیم وصله خودمان کنیم تا استان جدید تشکیل دهیم . پسر خوب مثل اینکه تازه به این مبحث قدم گذاشته ای نظرات قبلی را مطالعه کن تا معده ات از خوردن موز تعجب نکند .

 161. Vote -1 Vote +1احسان
  نوشته است:

  با سلام آقای سید منصور خدمت شما
  بنده نظرات قبلی رو خوندم ، شما در این صفحه با اسامی شعبانی درگز ، مختارمنش ، خجسته درگز ، بابازاده قوچان ،فروتن از درگز ، بهمنی خبوشان ،موسی زاده ، طاهرزاده ، جعفرزاده قوچانی و اخیرا هم با نام محمود نظر گذاشته اید چرا !!!!!!!!!!!

 162. +1 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  قوچان از لحاظ جغرافیایی ( فاصله ۱۳۰ کیلومتر با تمام شهر های دور و برش مثل بجنورد – سبزوار – مشهد – نیشابور و درگز رو داره که در صورتی که استان میشد عبور و مرور مردم به مرکز استان راحت تر میشد- فاصله ۷۰-۸۰ کیلومتری با عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان و . . . )خیلی از بجنورد یر تره تازه مردمش خونگرم تر هم هستند .بجنورد چی داره مگه، ساختمون ۱۰ طبقه هم امتیاز شد؟.قوچان بزرگترین کارخانه دوچرخه سازه رو توی خاور میانه داره بجنورد چی ؟ قوچان یکی از ۵ تا مجتمع بزرگ تولید تخم مرغ توی کشور رو داره بجنورد چی ؟ بابا امان و بش قارداش خشکیده و دو تا پاساژ هم شد امتیاز آخه عزیز من

 163. -1 Vote -1 Vote +1سیدمنصور
  نوشته است:

  مدیریت محترم سایت شما اول نظرات را مطالعه بعد به نمایش میگذارید – احسان گرامی فرمودند بنده با نامهای دیگر که آخرین آن محمود است نظر گذاشته ام آیا صحیح است یا خیر لطفا جهت اذهان عمومی این کاربران گرامی توضیح دهید و اگر این صحبتها اشتباه است چرا نظرات م- – – ف این آقایان را به نمایش میگذارید . لطفا نمایش و توضیح دهید متشکرم .

 164. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  با سلام
  دوست عزیز سید منصور یا شایدم”محسن ک” ما فقط براساس شناسه اینترنتی کاربران بهشون تذکر میدیم .

  * دوستان دیدگاه های خود درباره هر موضوع رو به صورت منطقی بیان کنید .

  * اگر مایل هستید مانند سایت های دیگر شهرستان نظرات شما رو تائید نکنیم.

  موفق باشید

 165. Vote -1 Vote +1کاردا
  نوشته است:

  سلام
  واقعا جای تاسفه که قوچان استان نشه و تربت یا… استان بشه ویا الحاق قوچان ودرگز به خراسان شمالی واقعا تاسف بار خواهد بود

  نمایندگان محترم خراسان شمالی شما میشه لطف کنید درمورد الحاق شهرمون به استانتان دلسوزی نکنید ما مردم قوچان و… نیاز به دلسوزی شماها نداریم دلسوزیتون رو برای شهرتون خرج کنید

 166. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  سلام آقای حیدری عزیز :
  شما تو این قسمت گفتید : ” دوست عزیز سید منصور یا شایدم”محسن ک” ”
  همینطور که میدونید نظرات من و سید منصور ۱۸۰ درجه با هم فرق دارن ، ما اصلا نظرات مشابهی در این مورد نداریم ، چرا فکر میکنید بنده همون سید منصور هستم ؟؟!!!
  بنده مخالف صد در صد الحاق قوچان به خراسان شمالی هستم اما سید منصور موافقه

 167. +5 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  اقای شوشتری ما بعد از انقلاب واقعا عقب ماندیم نمگم همه ی زحمتا گردن شما ولی طرح استان اساک به مرکزیت قوچان رو مطرح کنید اگه واقعا پیگیر باشید بخدا میشه اگه شل بیاید دیگه همه چیزو باختیم باید بعدا بفکر کشور خودمختار باشیم چون انگار ما جزو این مرزو بوم نیستیم که به ما توجه نشده اگه بگردین باور کنیدتنها شهرستان عقب مانده کشوریم چرا کسی نیست به فکر قوچان باشه هرکی میاد بفکر خودشو موقعیت خودشه باور کنید دارم با گریه اینو مینویسم

 168. -1 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  داریم بدبخت میشیم

 169. +6 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  اقای نماینده چرا سبزوار نیشابور تربت حیذریه به فکر استان شدن باشن بعد ما بفکر الحاق به خراسان شمالی نمیدونم اصلا این حرفها به گوش نماینده میرسه یا ما الکی پیام میدیم خودمونو اذیت میکنیم

 170. +1 Vote -1 Vote +1هومن
  نوشته است:

  با عرض سلام و ادب در شهر “قوچان” : آسفالت خیابان ها افتضاحه….سینما نداریم…..ساختمان های مسکن مهر تو بیابون و – – – در هوا …. ساختمان موجهای آبی نیمه کاره مونده …… پارک نشاط بدون امکانات……شهربازی مناسب نداریم……المان های شهرمان با فرهنگمون مغایرت دارن و الانم که دارن المان بلوار رو عوض میکنن …..ورودی های شهر بی روح و بدون امکانات و بدون مغازه……کمبود پل داریم در بعضی نقاط همجوار با رودخانه …….مکانهای تاریخی شهر دارن از بین میرم ……. آخه چرا مسوولان رسیدگی نمیکنن ؟میخوام بدونم اصلا پیامم خونده میشه …من دلم برای قوچان میسوزه بخدا فقط همین

 171. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  با سلام آقا محمد و آقا هومن میخواستم بگم هیچ مسئولی این صفحات رو نگاه نمیکنه و نمی خونه اگه میخواین حرفتون به گوش مسئولین برسه به نشریه های محلی پیامک بزنید مثلا نشریه آوای قوچان و نشریه شمال شرق ، فقط تو این دو تا نشریه اگه پیامک بزنید و اس ام اس بدید خونده میشه و مسئولین نگاه می کنند و از مشکلاتتون با خبر میشن تو این صفحات پایگاه اطلاع رسانی قوچان بیشتر شبیه چت کردن می مونه و فقط کاربران عادی به این صفحات دسترسی دارن اما مسئولین هیچ وقت به این پایگاه مراجعه نمی کنن و اگر هم مراجعه کنن اهمیت نمی دن
  سامانه پیامکی نشریه آوای قوچان               ۳۰۰۰۶۱۳۲۲۱۷۳۲۹
  و سامانه پیامکی نشریه شمال شرق           ۳۰۰۰۵۹۱۱۱۱۱۱۱۸
  سامانه پیامکی شهرداری قوچان                ۳۰۰۰۷۲۲۳۵ 

 172. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز شما که از بچه های آوای قوچان هستید سر میزنید به احتمال خیلی زیاد مسئولین هم سر می زنند
  موفق باشید

 173. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  سلام جناب حیدری عزیز خسته نباشید :
  خوشحال میشم آدرس دقیق تون رو بدونم 

 174. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  جناب حیدری عزیز :
  سایت خیلی خیلی خوبی دارین و خیلی عالیه اما از لحاظ تاثیر گذاری و اینکه مسئولین به پیام شما توجه کنند ، شما اگه تو نشریات بومی پیام بدین و پیامک بزنین مسئولین شهرداری و فرمانداری حتما پیام شما رو می خونن و حداقل یک جوابیه ای میدن ، اما تو سایت شما هزاران هزار پیام و درخواست هست اما دریغ از یک جوابیه از طرف مسئولین
  بنده یک بار یک اس ام اس به نشریه چند سال پیش قوچان یعنی پیام قوچان دادم تو شماره بعد با کمال تعجب دیدم از طرف اداره کل اون اداره مربوطه جواب دادند یعنی از استان
  اونجا بود که متوجه شدم نه تنها مسئولین شهرستان بلکه مسئولین استان هم نشریات محلی رو میخوانن و در حد امکان جوابیه میدن البته این به این معنی نیست که هر کس هر پیامی بده حتما جوابیه میدن ولی این اتفاق چند بار برای خود من به شخصه افتاده   

 175. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  همچنین چندین بار به نشریه شمال شرق پیغام دادم و از سوی مسئولین یک جوابیه تو شماره بعدی چاپ شده ما با همین خوشحالیم همین که می بینیم یک مسئول درخواست ما رو خونده حتی اگه عمل هم نکنه ما بازم خوشحالیم

 176. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  فقط سرزدن مهم نیست ، جواب دادن هم مهمه

 177. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  سایت رو زدیم برای مردم قوچان
  همین که دوستان از این سایت دیدن میکنن کفایت میکنه
  از کجا میدونید مسئولین به این سایت سر نمیزنند ؟
  اگر مسئول هستید لطف کنید سمت خود رو اعلام کنید
  با تشکر – وحید – تیم مدیریت سایت

 178. Vote -1 Vote +1محسن
  نوشته است:

  بنده از جنابعالی و سایتتون تشکر کردم عرض کردم سایت بسیار خوبیه ما از شما و سایتتون ممنون هستیم ، فقط در جواب آقای هومن مخصوصا خط آخر جمله ایشان که گفته بودند  : آخه چرا مسوولان رسیدگی نمیکنن ؟میخوام بدونم اصلا پیامم خونده میشه …من دلم برای قوچان میسوزه بخدا فقط همین : 
  آدرس نشریه های بومی رو دادم که به اونها هم پیامک بزنه 

 179. Vote -1 Vote +1مرتضی
  نوشته است:

  به نظر من قوچان یا باید بره خراسان شمالی یا استان اترک رو به مرکزیت قوچان و شهر های فاروج درگز و کلات تشکیل بده(بجنوردی ها اسم اترک رو دزدیدند)

 180. +2 Vote -1 Vote +1زهرا
  نوشته است:

  سلام. اینجا خیلی سایته خوبیه. چقدم شماها بافرهنگین. داشتم نظراتتونو میخوندم حظ میکردن. من مشهدی ام. هیچی هم از این قضیه استانا نمیدونستم. اما اینقد خوب حرقتونو گفتین و نقد کردین ک الان ی پا کارشناسم! ایشالا قوچان بشه ی استان واسه خودش. موفق باشید شدید بچه ها 🙂

 181. Vote -1 Vote +1زهرا
  نوشته است:

  ی سوال!! کجا رای میدین واسه این قضیه استان؟

 182. +1 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  سلام نماینده ها مسئولین همه و همه دارن میان قوچان زدو بند میکنن ومیخورن میرن اصلا به جایی که واسش انتخاب شدن اهمیت نمیدن نه تنها اونا بلکه دولتم هیچ اهمیتی به قوچان نمیده اینقدر توسری خوردیم که از همه جا عقب موندیم حتی از شهر هایی که تا دیروز زیر نظر قوچان بودن حالا ما باید بریم زیر نظر اونا واسمون تعیین تکلیف کنن لااقل حالا که ما برای این کشور هیچ اهمیتی نداریم بهتره یا یه کشور مستقل بشیم یا بریم زیر نظر ترکمنستان اخه من نمیدونم چه هیزم تری ما به مملکتمون فروختیم که این همه بی اهمیتیم اینقدر دارن حقمونو میخورن نمیدونم مشکل کجاست این پیامها رو مسئولین میخونن یا نه خیلی کمتر از اون چیزی که فکرشو بکنن مونده تا شهرهای همجوارم مرکز استان بشن ولی قوچان کجایه؟جون هرکسو دوس دارین این پیامهارو به گوش مسئولین برسونین ممنون میشیم

 183. +4 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  باور کنید خیلی درد ناکه وقتی این همه تنه واسه شهر عقب موندمون بهمون میزنن یکی نیست به مسئولین تلنگر بزنه اونا فکر میکنن که قوچان العان چه جایگاهی دار اقای نمایند قوچانو خراسان رضوی بخاطر گمرک باجگیران نگه داشته وگر نه هیچ سودی برای مشهد نداریم همه ی بودجه هم که خورده میشه تو مشهد به قوچان نمیرسه خراسان شمالی هم میخواد بریم زیر نظرش تا باقی بودجه های سال هی دیگمونو بخوره تازه با این همه ادم بخل که بجنورد داره مطمئن باشید که خراسان شمالی تو صورت قوچانی ها ماه ندیدن که دل سوزی کنن واسموندنبال منفعتشونن فقط راه کار پیشنهاد استان شدن قوچانه قبل از دیر شدن که حتی نماینده نیشابور هم گفته که موقعیت قوچان و سبزوار برای استان شدن بهتر از نیشابوره نمیدونم چرا همه فهمیدن جز مسئولین ما.

 184. -3 Vote -1 Vote +1علیرضا
  نوشته است:

  بابا بیخیال شین زیاد تعصبی و ناسیونالیستی نظر ندین لطفا. من ۴ سال بجنوزد دانشجو بودم به نظرم ما در برابر بجنورد حرفی برا گفتن نداریم. اگه نتونیم استان بشیم بهتره بریم زیر نظر بجنورد تا اینکه زیر نظر مشهدی های …… باشیم.باید کجا نظر بدیم؟

 185. Vote -1 Vote +1ایمان
  نوشته است:

  قوچان اگه مرکز استان نشه هیچ وقت نمیره زیر نظر بجنورد
  بجنوردیها حقشون نبود که مرکز استان بشن
  بهم ناحق مرکز استان شدن و ما نمیخواهیم برویم زیر نظر بجنورد
  یعنی دلیلی وجود نداره که بخواهیم برویم زیر نظر این شهر
  در خراسان رضوی هستیم تا ببینیم خدا چی میخواد
  شاید اگه سبزوار مرکز استان شد میریم زیر نظر سبزوار اما بجنورد نه
  اینجوری جوونهای قوچانی میتونن تو استخدامیهای استان تازه تاسیس سبزوار شرکت کنند

 186. +4 Vote -1 Vote +1ایمان
  نوشته است:

  دوست عزیز ما نسبت به شهرمون و آینده ش تعصب داریم و برامون مهمه که چه اتفاقی می خواهد برای شهرمون بیفته!
  اگه برای شما مهم نیست برای ما مهمه
  ابتدای تشکیل این استان درپیت، مردم قوچان به هر دری زدند تا نروند زیر نظر بجنورد، چون نمیخواستند بخشی از این استان باشند
  چون احساس میکردند حقشان ضایع شده است
  بنده چند سال در بجنورد زندگی کرده ام، بجنوردیها با دید حقارت و تنفر به قوچانی ها نگاه می کنند
  ماندن در خراسان رضوی بهتر از پیوستن به استان درپیت خراسان شمالی است

 187. +2 Vote -1 Vote +1پوریا
  نوشته است:

  فقط همین فاجعه کم بود بریم خراسان شمالی اهانت از این بیشتر هادی شوشتری داره زیر ساخت های تبدیل شدن قو چان به مرکزیت استان اساک رو انجام میده این کاراها زمان بر هست چه گلی به سر بخش خبوشان زدن تو این مدت چند بار درخواست جدا شدن از استان خراسان شمالی رو دادن موافقت نکردن خراسان رضوی بهتره

 188. +2 Vote -1 Vote +1پوریا
  نوشته است:

  اولین دلیل الحاق قوچان به خراسان شمالی لو رفت :نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان نیشابور ظرفیت استان شدن را دارد، تصریح کرد: دولت با مرکز استان شدن نیشابور موافق نیست، زیرا شهرستان‌های زیادی همانند: سبزوار و قوچان با ظرفیت‌های بالا و جمعیت زیاد خواهان استان شدن هستند.

 189. -4 Vote -1 Vote +1ارش درگز
  نوشته است:

  با سلام بنده موافقم
  درگز رو وقتی با شهرهای مثل شیروان و اسفراین مقایسه میکنم در برابر شون صفره

 190. +3 Vote -1 Vote +1محمدرضا
  نوشته است:

  بنده مخالف خراسان شمالی هستم
  همین مونده که بریم زیرنظر بجنورد

 191. +4 Vote -1 Vote +1محمدرضا
  نوشته است:

  شما درگزیها هروقت دوست داشتین میتونین برین خراسان شمالی
  خواهشا کاری به قوچان نداشته باشید

 192. Vote -1 Vote +1احمد
  نوشته است:

  با سلام خدمت قوچانی های عزیز من بجنوردی ام پیامهای شمارو خوندم داخل پیاماتون هم حرفای خوب بود هم حرفای بد شما میخواین استان بشین مستقل بشین قبول!!!منم با شما موافقم چرا دو تا استان کرد زبان نداشته باشیم؟ترکای آدری رو نگاه کنید از زنجان و آذربایجانهای شرقی و غربی گرفته تا اردبیل و…. منم دوست دارم چندتا استان کرمانج زبان داشته باشیم پیگیر باشید انشا اله مستقل بشید اگه استان بشین جیزی از ما کم نمیشه که هیچ افتخار هم میکنیم فقط به خاطر منافعتون به کسی توهین نکنید.موفق باشید هم زبونهای عزیز

 193. +3 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  یه زمانی درگز شیروان حتی بجنورد وفاروج شهرها وبخش های شهرستان قوچان بودن حالا چطوری میخواین برین زیر نظر بجنورد . بجنوردی ها خواستن بجنورد شد مرکز استان حالا شما که بی تعصبین اصلا معلوم نیست قوچانی هستین یا نه به جای اینکه همه جا پر کنید از اینکه ما میتونیم مرکز استان بشیم میگید که بریم زیر نظر خراسان شمالی باور کنید اگه مردم شهر بخوان پاش بایستن به امید خدا خودمون مرکز استان میشیم فقط بی غیرت نباشیدو اسم قوچانو تو خاک نکنید قوچان هنوز زنده است ولی نفسای اخرشه چون شما اینطور خواستید دیگه احیا شدن ای شهر قدیمی وبا قدمت به غیرت مردمانش بر میگرده به امید اینکه قوچان در اینده نزدیک مرکز استان بشه باید همه تلاش کنیمو به همه ایران و مسئولین بگیم که قوچان پتانسیلشو داره پس زنده باد قوچان و قوچانی اصییل اقای شوشتری تلاشت را بکن ما هم هستیم

 194. +3 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  اگه غیرت قوچانی تو رگاته بگو که قوچان خودش میتونه استان بشه … اما تو کوه درد باش طاقت بیارو مرد باش

 195. -2 Vote -1 Vote +1احمد
  نوشته است:

  قوچانی های عزیز چرا نمیخوایین قبول کنین که در جا میزنید اصلا نیازی نیست که نگاه کنید تو چند سال اخیر چند تا کارخانه مهم چند تا دانشگاه چند تا مراکز تجاری و و و و واسه شهرتون اضافه کردن فقط کافیه به چهره شهرتون نگاه کنید و چهره ۱۵ سال پیش شهرتون با الان مقایسه کنید هنوز همون قوچان گدشته است نمیخوام خدایی نکرده به شما توهین کنم فقط میگم منطقی فکر کنید شما جز خراسان شمالی بشید یا نشید ما در استان خودمونیم و به دنبال پیشرفت استان خودمونیم به اسفراین و شیروان نگاه کنید از زمانی که از مشهد جدا شدن و جز استان ما هستن چه پیشرفتی کردن دانشکده علوم پزشکی هر دوشون دارن دانشکده پرستاری دارن دانشگاه کشاورزی شیروان دانشگاه علم وصنعت اسفراین که عملیاتش رو تازه شروع کردن پالایشگاه بنزین شیروان فولاد اسفراین سیمان اسفراین و….میخوام بگم شما با جمعیت ۲۵۰هزاری قوچان به اندازه آشخانه با ۹۰هزار جمعیت شهرستانش کمتر امکانات دارین چراااا؟چون تا شهرهایی مثل سبزوار و نیشابور و تربت جام وحیدریه و کاشمر هست چیزی به شما نمیرسه ینی نمیدن پس بیایین منطقی فکر کنید و بهترین راه انتخاب کنید تعصبی فکر نکنید با تعصب کار به جایی نمیبرین. اگه استان مستقل شدین که دمتون گرم و نوش جونتون اگرم نه که اگه جز خراسان شمالی بشین دومین شهر استانید و جایگاه بالایی پیدا میکنید و امکانات سرازیر میشه سمت شهر شما. بازم هر چی نظر شماست من نظر خودم گفتم.موفق باشید.

 196. +2 Vote -1 Vote +1محمدرضا
  نوشته است:

  دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی!!!!
  شیروان و اسفراین فقط دانشکده پرستاری دارن هیچ کدام از این شهرها دانشکده پزشکی ندارند!!!!!!
  لازمه بعرض شما برسونم که مجوز دانشکده پزشکی اسفراین اوایل سال ۹۳ توسط هیئت دولت لغو شد و تبدیل به دانشکده پرستاری شد
  ضمنا دانشکده پرستاری قوچان اواخر امسال به مجتمع آموزش عالی سلامت ارتقا پیدا کرد

 197. +3 Vote -1 Vote +1محمدرضا
  نوشته است:

  ضمنا در قوچان در حال حاضر از سال ۹۱ دانشگاه دولتی فناوریهای نوین شامل رشته های صنعتی و مهندسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فعالیت داره
  شما گفتید که امکانات قوچان از آشخانه کمتره !!!!!!!!!!!!!!!!
  در قوچان سالهاست که دو بیمارستان بزرگ دولتی شهدا و موسی ابن جعفر فعالیت دارند درصورتیکه تا دو سه سال پیش آشخانه حتی بیمارستان نداشت تازه دارن درست میکنند حالا کی افتتاح بشه خدا میدووونه!!!!!!!!

 198. -6 Vote -1 Vote +1محمد
  نوشته است:

  اگر دوست دارید زیرسایه نمایند گان خوب خراسان شمالی پیشرفت کنیم به خراسان شمالی می پیوندیم

 199. +8 Vote -1 Vote +1حمید
  نوشته است:

  بنظر من چون الحاق به خراسان شمالی خیلی خیلی دیر شده ،اگه بتونیم با شهر سبزوار یک استان مستقل تشکیل بدیم خیلی بهتر میشه
  چون بعد از یازده دوازده سال اگه بخواهیم به خراسان شمالی الخاق بشیم جوانهای قوچانی فرصت استخدام در ادارات و بانکهای خراسان شمالی رو از دست داده اند و اون زمانی که آزمونهای استخدامی برگزار میشد جوانهای قوچانی نتونستند بعنوان نیروی بومی که ۸۰ درصد سهمیه استخدامی داره شرکت کنند
  پس بهتره که با سبزوار یک استان جدید تشکیل بدیم و بتونیم از فرصت استخدام و اشتغال جوانهای قوچانی برای استخدام در دستگاههای دولتی استان تازه تاسیس استفاده کنیم

 200. -2 Vote -1 Vote +1کیان
  نوشته است:

  استان خراسان شمالی ک تشکیل شده و راهشو ادامه میده و نیازی ب قوچان و درگز نداره،خودتونم میدونین ک قوچان استان بشو نیس،پس همین جور عقب مونده زیر یوق مشهدیهای – – – ک باعث عقب موندگی همه شهرهای خراسان بزرگ بوده بمونید.موفق باشید

 201. -2 Vote -1 Vote +1ح م
  نوشته است:

  بنده ۱۰ ساله از قوچان رد میشم میرم مشهد،همون شکلی هست ک هست،پس ادعاتون واسه چیه،حیف از شیروان ک در این چن سال ب اندازه کل عمر قوچان پیشرفت کرده

 202. +1 Vote -1 Vote +1abbas
  نوشته است:

  پیام مدیریت : دوست (عباس , کیوان , ولی , کیان , ح م , و …. ) عزیز به دلیل استفاده کردن از چند نام و استفاده کردن از ادیبیات نامناسب نظرات شما تایید نمیشود

 203. Vote -1 Vote +1حمید
  نوشته است:

  آقای کیان یا ح م چرا جوش میزنی عزیزم ! زیاد جوش نزن — – – – – — بابا

 204. Vote -1 Vote +1مسعود
  نوشته است:

  اون آقای احمد که درباره دانشگاه کشاورزی شیروان مطلب گذاشته باید بدونین که این دانشگاه از سال ۷۸ توسط دانشگاه فردوسی مشهد در شیروان به عنوان دانشکده کشاورزی تأسیس شد… حتی بعد از جدا شدن خراسان شمالی باز هم این دانشگاه فردوسی بود که بودجه دانشکده کشاورزی شیروان رو تأمین میکرد و حتی بجنوردیها قادر به تأمین بودجه یک دانشکده هم نبودند و با پیگیریهای دانشگاه فردوسی و افزایش تعداد رشته های دانشگاهی دانشکده کشاورزی شیروان به مجتمع آموزش عالی شیروان ارتقا پیدا کرد و از دانشگاه فردوسی جدا شد…
  چرا راه دور میرید… بجنورد زیر ساخت های لازم برای تبدیل شدن به مرکز استان رو نداشت… همین الان شهرهایی مثل سبزوار امکاناتی به مراتب بیشتر از بجنورد دارن و مردم اسفراین برای تحصیل و مسائل پزشکی گزینه اولشون سبزوار هستش… هنوز بجنورد فرودگاه درست و حسابی نداره… واقع بین باشیم

 205. Vote -1 Vote +1جواد
  نوشته است:

  سلام بچه ها خودتون رو اذیت نکنید به نظر من اگر یک قوچانی غیور هستیم باید به فکر پیوستن به کشور ترکمنستان باشیم چون در صورت پیوستن به ترکمنستان دومین شهر پر جمعیت واقتصادی این کشور خواهیم شد اینجوری بهتره برای اینکه دولت با پیشرفت وتوسعه شهرمان شدیدا مخالفت میکنه پس همه با هم برای پیوستن به ترکمنستان کوشا باشیم

 206. Vote -1 Vote +1مدیریت سایت
  نوشته است:

  دوست عزیز این موضوع به پایان رسیده لطفا دیدگاه ارسال نکنید


جالب انگیز ها